Miłość z widokiem na morze

Zbiór opowiadań z morzem w tle, czytając je, można było poczuć klimat morza, miejscowości nadmorskich, posłuchać szumu fal. Bardzo przyjemna lektura, choć cześć opowiadań ze szczęśliwym zakończeniem trzeba traktować z przymrużeniem oka, choć kto, wie, życie czasem zaskakuje. ;)
Polecam.

Polecam.

Zbiór pięknych opowieści.

Zbiór pięknych opowieści.

Ładne te opowiadania ale trochę przesłodzone, życie nie jest takie bajkowe.

Ładne te opowiadania ale trochę przesłodzone, życie nie jest takie bajkowe.

Ciepła, bardzo klimatyczna antologia przez którą zatęskniłam za naszym morzem.

Ciepła, bardzo klimatyczna antologia przez którą zatęskniłam za naszym morzem.

Antologia "Miłość z widokiem na morze" zawiera osiem lekkich i klimatycznych historii. To osiem powodów do wzruszeń i uśmiechu. I osiem pretekstów do czytelniczego relaksu nad brzegiem morza.
Znam twórczość większości autorek opowiadań, to znakomite polskie pisarki. Wszystkie spisały się na medal, oddały doskonale klimat nadmorskich miejscowości, urok romantycznych zachodów słońca, wyciszającą i relaksują moc szumu morskich fal.
Wydawać by się mogło, że opowiedziane historie będą do siebie podobne, bo na ile sposobów można pisać o miłości w nadmorskim klimacie? Jednak zostałam przez autorki zaskoczona, każde z opowiadań jest inne, niepowtarzalne, niezwykle ciekawe, nie potrafiłabym chyba wybrać najlepszego z całej antologii. Każde z opowiadań miało w sobie „coś”, ukazało inny odcień miłości, każde z nich wywołało inne emocje.
Jest to doskonała propozycja na wakacje. Dla mnie chwile z książką były miłym relaksem i odskocznią od codzienności.

Kochani 😊 kolejna książka nie zawsze są to nowości ale książki również warte uwagi.Zbiór cudownych opowieści "Miłość z widokiem na morze"autorek @ilona_golebiewska ,@ag.krawczyk @lingasloniewska.pisarka,@nataszasocha @wardamalgorzata,@magdalenawitkiewicz i inni to autorki również bardzo wciągających książek niektóre można zobaczyć u mnie na profilu.
Książka ta zawiera opowieści które naprawdę wpłyneły na życie bohaterów,odnalezienie zagubionej miłości po tylu latach małżeństwa czy uda się?Pierwsza miłość która potraktowała nas w taki sposób że pamięta się do końca życia,a znowu chce namieszać?Czy miłość która teraz jest to nie pomyłka?Kolega z bloku okazuje się miłością czy rozłąka zniszczy uczucie?Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi właśnie w tej książce.💜💜💜💜💚

Książka ta zawiera...

Nie przepadam za antologią, ale tym razem czytałam opowiadania o miłości nad morzem z czystą przyjemnością. Takie krótkie opowiadania pomagają ocenić, czy warto czytać danego autora. Nie wszystkie mi się podobały, ale też były takie, przy których zakręciła mi się łezka.

Cudowne,lekkie opowiadania,pełno w nich uroku,ciepła,urzekająca i wzruszające były.
Historie miłosne niezwykłe nad pięknym Bałtykiem,kocham to morze.
Napisały każde opowiadanie doskonałe autorki mistrzynie prawdziwej literatury.
Piękną Anatologię czytałam z czystą przyjemnością.

Historie miłosne niezwykłe nad pięknym Bałtykiem,kocham to morze.
Napisały każde opowiadanie doskonałe autorki mistrzynie prawdziwej literatury.
Piękną Anatologię czytałam z czystą przyjemnością.

Piękne opowiadania i nasze cudowne polskie morze w tle tych historii, polecam gorąco, zwłaszcza że w antologii są moje ulubione polskie autorki!

Urokliwe,klimatyczne i wzruszające...opowiadania świetnych autorek o miłości, tęsknocie a wszystko nad naszym pięknym morzem...W sam raz na zakończenie lata

• Przeczytane 2020

Ilona Gołębiewska Miłość z widokiem na morze Zobacz więcej