ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. PRZEKLĘTA MEGAświątynia

Okładka książki ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. PRZEKLĘTA MEGAświątynia
Cube Kid Wydawnictwo: Jaguar Seria: ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2020-03-25
Stanisław Kroszczyński
Minecraft świątynia wyzwania zagadki

więcej Więcej

Zapewne wielu z was albo najbliżsi grali w minecraft, nawet i mnie się zdarzyło zagrać w minecrafta,choć nie przepadam za tą grą, to jednak się pokusiłam i zagrałam, przyznam,że gra potrafiła wciągnąć, mimo,że nie preferuję takich gatunków gier.
Skusiłam się na ten escape book, byłam ciekawa co znajdę w środku tego pamiętnika. Moim oczom ukazała się historia ludzika,który...

• Robert

Dodaj cytat z książki ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. PRZEKLĘTA MEGAświątynia