ROZWIŃ ZWIŃ

Zaginiona

więcej Więcej

To moja pierwsza przeczytana książka tego autora. I niestety zawiodłam się strasznie, mimo tak wysokiej jej oceny w serwisie. Sucha relacja i brak opisów, zero emocji, zbyt dosadne opisy nie pozostawiające żadnego pola dla wyobraźni, bohaterowie bez wyrazu, przewidywalna fabuła Miałam wrażenie, że czytam opowiadanie napisane przez licealistę, który próbuje swych sił jako...

Chyba już wiem na czym polegał mój problem z tą książką. Problem zupełnie niezidentyfikowany podczas lektury, ale widoczny w momencie kiedy przystąpiłam do pisania recenzji.
Na chwilę obecną mogę śmiało powiedzieć, że nie do końca pamiętam jakie emocje , wrażenia, spostrzeżenia towarzyszyły mi podczas lektury tej książki. Nie ukrywam, że Zwierza pamiętam do tej pory, choć...

Autor pojawił się w drugiej lidze polskich pisarzy powieści kryminalnych. W tej książce najbardziej spodobała mi się okładka, w środku było już gorzej. Przeciętny kryminał, napisany schematycznie. Policjant po rozwodzie rozpija się, zostaje przeniesiony na prowincje. W małej miejscowości dochodzi do porwania młodej kobiety. Policjant stawia sobie za cel odnalezienie...

Polecam

Lubię tego typu lektury, mocna i trzymająca w napięciu do ostatnich chwili z zaskakującym zakończaniem. Kościelny wie jak poprowadzić czytelnika by nie oderwał się od lektury. Czyta się szybko i przyjemnie.

Książka na świetny film, może powstanie. Dobrze napisana, trzymająca w napięciu cały czas, do ostatniej kartki. Realistyczne sceny przemawiają do czytelnika.

smutno mi było na samym końcu , książka poprawna nie porywa jak "Skóra"

Mroczna, mniej brutalna, ale bardzo dobra. Pan Piotr zaskoczył mnie zakończeniem. Płakałam

Polecam. Nie ma tu zbyt dużo zabójstw, ale akcja w więzieniu jak dla mnie mocna i powodująca ciarki. Polecam.

Książka bardzo dobra, dobrze się czytało, treść ciekawa, wciągająca oraz nieoczywiste zakończenie. Dużym plusem, dla mnie zawsze, że są rozdziały. Polecam!!!

• 2020
  • 2021