Wrzask

Patronat LC
Izabela Janiszewska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Larysa Luboń i Bruno Wilczyński (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Czwarta Strona
literatura polska
Larysa Luboń i Bruno Wilczyński (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Okładka książki Awers Adrian Bednarek, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Marta Matyszczak, Robert Małecki, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Mariusz Zielke, Ryszard Ćwirlej, Przemysław Żarski
7,0
Awers Adrian Bednarek, Ha...

Bardzo, bardzo dobry kryminał! Serdecznie polecam wszystkim fanom gatunku!

Dawno żadna książka mnie tak nie odstraszyła, jak ta. Musiałam się zmuszać, żeby to dokończyć. Nic mi się w niej nie podobało. Po pierwsze niesamowita ilość błędów. Autorka nie ma najmniejszej wiedzy o tym, o czym pisze. I widać, że nawet nie chciało jej się sprawdzić podstawowych rzeczy. Pod względem rzetelności to jest dno. Bohaterowie też są sztuczni, pretensjonalni,...

Mam problem z kryminałami. Zawsze wydaje mi się, że gdzieś już tę historię czytałam, gdzieś już tych bohaterów poznałam. W przypadku Wrzasku nie ma wyjątku. Daję mocne 5, bo dostałam to czego się spodziewałam.

Świetna zakręcona historia. Polecam

9/10

Ostatnio nie mam szczęścia do kryminałów. "Wrzask" jest jak "629 kości", jest śledczy, reporterka i zbrodnia. zero zachwytu, także ze strony osobowości bohaterów, każdy zakłamany z głupimi odzywkami. Może to sie właśnie podoba większości mi nie :-P

Rewelacja, polecam, książka jest świetna. Bardzo dobrze skonsrtuowane postacie, ciekawa historia, wciąga od pierwszych stron. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli kryminałów.

Ta powieść to dla mnie spore zaskocznie. Para głównych bohaterów jest pretensjonalna do granic możliwości. Myślałam o nich z niechęcią i miałam ochotę po prostu przerwać czytanie. Jednak nagle coś zaskoczyło. Zagadka kryminalna jest interesująca. Powieść ta wyrożnia się na tle wydawanych ostatnio czytadeł kryminalnych. Powiało świeżością. Super.

Ależ satysfakcjonujące zakończenie! Znakomicie napisana intryga.

Kryminały mają to do siebie, że często jest ciekawy główny bohater i jakąś intryga, czasem lepsza czasem gorsza. Tutaj mamy dwie ciekawe postacie i całkiem zmyślną intrygę. Ogólnie czytało się bardzo dobrze, te ciekawe postacie potrafią być momentami przerysowane, jednak czuć, że jest to zabieg specjalny. Boli mnie tylko, że samo zakończenie choć ciekawe wydaje się zbyt...

Dyskusje

1 405