DEPRAVED

Okładka książki DEPRAVED Bella J.
Okładka książki DEPRAVED
Bella J. Wydawnictwo: Independently published Cykl: American Street Kings (tom 1) literatura obyczajowa, romans
American Street Kings (tom 1)
Independently published
2019-06-25
2019-06-25
MC Dark Romance Contemporary Sociology > Abuse

Zazwyczaj uwielbiam samców alfa, ale Granite nie zdobył mojego serca. Nie podoba mi się ta jego obsesja, która doprowadziła do śmierci niewinnej dziewczyny. Alyx jest jaka jest, młoda, niewinna dziewica, więc i tak nieźle walczy z tym wszystkim. Ale samo to jak ją traktuje... No dajcie spokój, co mogła mu zrobić taka kruszynka? Kopnąć go niechcący w jaja? Więcej krzywdy zrobi sobie szamocąc się z więzami. Tak więc dla niej najlepiej byłoby, aby szybko spieprzała jak najdalej od Granite'a. Choć z drugiej strony jaką ma perspektywę? Powrót do obsesyjnej matki? Z tych dwojga już sama nie wiem, kto jest lepszy ze swoją obsesją, bo matka to też prawdziwy terrorysta i potwór. Ale za to braciszek i Neon zdobyli moje serce. Historia nie jest zamknięta, ciekawa jestem w którą stronę powędruje akcja.

2053

Co to była za jazda! Uwielbiałam tę ekscytującą i dobrze napisaną lekturę.
Oto historia Alyx, samotnej i zagładzanej przez matkę baletnicy, która przyciąga wzrok Granite, prezesa MC, American Street Kings. Granit to dobre imię dla tego bardzo szorstkiego mężczyzny, który porywa Alyx, aby zrealizować kilka celów, jeden osobisty, a drugi dla jego klubu.
To była bardzo dobra historia, postacie, wszystkie z nich tak dobrze rozwinięte, a zakończenie , które było tragiczne prowadzi nas do następnej książki, To piekielna historia.

Co to była za jazda! Uwielbiałam tę ekscytującą i dobrze napisaną lekturę.
To była bardzo dobra...

• Ale jeszcze nie ma tłumaczeń... ;(