All the Lies

Rina Kent Wydawnictwo: Independently published Cykl: Lies & Truths Duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Independently published
college romans dark
Lies & Truths Duet (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
college romans dark

Przede wszystkim chciałam ostrzec, jest to książka, która kończy się cfiffhangerem i jest pełna zagadek i tajemnic. Ale czyta się ją naprawdę dobrze, niesamowicie wciąga. Zaczyna się od tajemniczych bliźniaczek Reiny i Rai oraz pożaru, po czym Reina nazywana wcześniej przez siostrę Rai, budzi się w szpitalu z zanikami pamięci. I od tego momentu dzieją się same dziwne...

Na półkach: , , , , ,

Nie odważyłabym sie dać tej książki na półkę dark. Bardzo daleko jej do tego. Z opisu dreszcze i strach a w rzeczywistości miękka jak puch. Dlatego czuję się zawiedziona. Mnóstwo tajemnic, mnóstwo pytań i o dziwo jestem ciekawa odpowiedzi na nie Więc kolejną część przeczytam, licząc na duże woow.

Na półkach: , , , , ,

Reina budzi się w szpitalu nie pamięta nic z całego swojego życia, nie mogła sobie przypomnieć, dlaczego tu jest, nie zna swojego imienia, wieku ani… Jej narzeczonego Ashera. Ale pierwszą rzeczą, którą słyszy w szpitalu, jest głos jej narzeczonego, który nazywa ją Potworem i obiecuje jej zniszczyć życie. Ale dlaczego? Skąd ta wielka wrogość i skąd ona się bierze?
„Wszystkie...

To była naprawdę dziwna historia. Mamy dziewczynę po przejściach, których nie pamięta. Mamy tajemnicę. Mamy narzeczonego, który bardziej się zachowuje jak psychopata niż ukochany. Mamy pseudo-przyjaciół, którzy tak naprawdę ją nienawidzą. Mamy jakieś poszlaki, że może ma siostrę bliźniaczkę, która zginęła. Mamy ojca narzeczonego, który wydaje się bardzo śliski. Mamy...

• 2020
  • Uczelnia, Szkoła