Na wsi. Maluszkowo

Agnieszka Sobich Wydawnictwo: Book House Seria: Maluszkowo interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
9 str. 9 min.
Book House
wieś dladzieci
Book House
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
9 min.
Maluszkowo
wieś dladzieci

Bardzo fajna seria, mój synek bardzo ją lubi, przeznaczona dla małych dzieci

Choć moje dziecko już dawno wyrosło z książeczek sztywno-stronnicowych to ta seria bardzo jej się spodobała. Gdy książeczki do nas trafiły, mała od razu kazała je sobie przeczytać. Są to jednak lektury dla bardzo małych dzieci i treści do czytanie jest w nich niewiele. Mimo to moje dziecko często je ogląda i opowiada mi co w nich jest udając, że je czyta.

A więc jak już...

• Zielona Sowa