Ginger. Włoskie pożądanie #1

Nana Bekher Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Włoskie pożądanie (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
literatura polska
Włoskie pożądanie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
literatura polska

... i znów kręcę młynka palcami 😎
pomimo niedoskonałości ... Nigdy nie
możemy przestać wierzyć w siłę miłości 😍

Po prostu cudo. Bardzo wzruszająca.

20letnia Giger jest tancerką w nocnym klubie. Nie pamięta swojej przeszłości, nie zna swojego pochodzenia, nawet nie jest pewna swojego imienia. Wie, ze właściciel klubu nie mówi jej prawdy o jej pochodzeniu oraz, że w wieku 16 lat wychowująca ją kobieta, bez mrugnięcia okiem oddala ją do nocnego klubu. Teraz Ginger jest pod opieką klubu, a raczej jego własnością. Jednak...

Matko co za gniot! Jakby napisała to czternastolatka inspirowana jakimś tanim niskobudżetowym filmem. Dialogi na bardzo słabym poziomie. Wszystko dzieję się mig a momentami jest wręcz absurdalnie - kto jedzie do szpitala bo uderzył się w łokieć? Zdecydowanie nie polecam.

🦋GINGER🦋
#1 "Włoskie pożądanie"
Autor : Nana Bekher
@nana_bekher_autorka
Wydawnictwo :@waspos
🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋
" Wystarczy chwila by się zatracić"
🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋
Opowiada historię Ginger i Santiago.
Ginger dziewczyna nie wie skąd pochodzi, jak się nazywa. Gdy miała 16 lat zostaje zabrana od kobiety którą uważała za matkę, do klubu nocnego. Tam przechodzi trudne chwile. Mimo to...

Kocham ta książkę 📖 poznałam się z nią na Wattpadzie i pokochałam ♥️ polecam kademu z czystym sumienia poznać się z nią 😁

Bardzo mi się podobała. Mimio to, że znany motyw porwania dzieci, zmuszania dziewczyn do strasznych rzeczy wciągnęła mnie. Trochę przewidywalna, ale czytałam do ostatniej strony. No i oczywiście się poryczałam. Sporo emocji, pasja.
Uwaga jest trochę brutalna.
Bardzo dobrze mi się czytało ogarnięte na jednym wieczorze. Polecam relaks.

Miło spędzony czas. Książka przeczytana w kilka godzin. Jestem ciekawa drugiej części.

Wieczorową porą przychodzę do Was z opinią na temat książki "Ginger". Od kilku miesięcy ta pozycja za mną chodziła i udało się w końcu ♥️
Cóż na samym początku napisze, że książka jest przewidywalna, fabuła bardzo szybko się rozwija, momentami miałam wrażenie, że za szybko, jednak całość jako dobór bohaterów i akcji mi się podobała.
Zacznijmy od początku... Bohaterami...

Pierwsza część trylogii Wloskie pożądanie, autorke poznałam na platformie Wattpad i już tam mnie urzekła swoim stylem 😍

Ginger dziewczyna, która nie pamięta swojego dzieciństwa i kim tak naprawdę jest. Przetrzymywana przez swoich porywaczy latami, wychowana przez obca kobietę, która bez skrupolow oddaje ja w wieku 16 lat do klubu nocnego.
Ginger naprawdę sporo przeszła,...

• 2020
  • Patronat