Wawa i jej pan

Okładka książki Wawa i jej pan
Jan Edward Kucharski Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Czytam sam literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
Czytam sam
Nasza Księgarnia
1960-01-01
1960-01-01
24 min.
Wawa pies przyjaźń
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

To historia o chorym dziecku, samotnym i pozbawionym towarzystwa, który wysyłał swojego mądrego psa na poszukiwanie innych dzieci. Wystarczyło zamieścić ogłoszenie o zgubionym piesku wraz z adresem,by wraz z nim pojawili się towarzysze zabawy,a może nawet przyjaciele?

Historia pełna ciepła i miła,pokazuje też mądrość i wierność psów, jednak według mnie jest przeznaczona...

• Seria: Moje Książeczki (z Kotem w butach)
  • Lektury szkolne
  • Dzieciaczki
  • Jolanta Marcolla
  • Posiadałam - ktoś mi nie oddał
  • 2014

Dodaj cytat z książki Wawa i jej pan