Mazurscy w podróży. Kamień przeznaczenia

Okładka książki Mazurscy w podróży. Kamień przeznaczenia Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk Patronat LC
Okładka książki Mazurscy w podróży. Kamień przeznaczenia
Anna OparkowskaAgnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Wilga Cykl: Mazurscy w podróży (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Mazurscy w podróży (tom 3)
Wilga
2020-03-25
2020-03-25
literatura polska dzieci podróże

Okładka książki Tajemnica filmu Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 8,0
Tajemnica filmu Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Mazurscy w podróży. Porwanie Prozerpiny Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk
Ocena 8,0
Mazurscy w pod... Anna Oparkowska, Ag...

Wiele informacji o Anglii i Szkocji. Poznawanie nowych miejsc bez dalekich podróży to to za co uwielbiam te książki. Kamień Przeznaczenia trzyma poziom poprzednich części Mazurskich w Podróży. Nowa zagadka kryminalna, tajemnice i humor. To nie odłączna cecha tej książki.

Bardzo fajna książka. Oprócz fajnej i ciekawej akcji ma dużo ciekawostek i zdjęć dzięki, którym czytając ma się wrażenie jakby było się w tym miejscu, szczególnie, że teraz podróżowanie jest bardzo utrudnione...

Przesłuchaliśmy audiobook całą rodziną podczas wycieczki po Wielkiej Brytanii, wspominając nasze poprzednie wakacje właśnie w Kornwalii i Szkocji!
Wszyscy słuchaliśmy z zapartym tchem, wspominając odwiedzone niedawno miejsca i poznając nowe fakty historyczne. Dla nas super zabawa.

KOLEJNA PRZYGODA RODZINKI MAZURSKICH!!! WOJTEK CHORĄŻY W 3 T.ZABIERA NAS W PODRÓŻ PO WIELKIEJ BRYTANII I KORNWALII!!! ZAGADKI I ZAGINIONE INSYGNIA KORONACYJNE I WIZYTA U KRÓLOWEJ ANGLII😲😲📖🎧👏🏻👏🏻💚😘👑👸🏻

super,fajna,prze fajna książka!
juuuuuuuuuchu!!!

super,fajna,prze fajna książka!
juuuuuuuuuchu!!!

Ciekawa ksìążka jako przewodnik po Wielkiej Brytanii. Niestety akcji jak na lekarstwo, a historia naciągana.

Mega seria o podróżach

Mega seria o podróżach

Świetna pozycja dla całej rodziny. Zainteresowała 5 i 14 latkę. Pytają o kolejne części. U nas w formie audiobooka podczas podróży autem.

Wszystkie książki z tej serii to świetna rozrywka wraz z nauką dla dzieciaków i ich rodziców również.

Fajna książka. Szybko się czyta. Ładne ilustracje i zdjęcia. Polecam

Fajna książka. Szybko się czyta. Ładne ilustracje i zdjęcia. Polecam