Wymazani

Okładka książki Wymazani Jacek Piekiełko
Okładka książki Wymazani
Jacek Piekiełko Wydawnictwo: Skarpa Warszawska Cykl: Arkadiusz Lubosz (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Arkadiusz Lubosz (tom 1)
Skarpa Warszawska
2020-04-22
2020-04-22
9788366195721
Literatura polska thriller osoby zaginione

Bardzo fajna i ciekawa książka. Już chciałabym się dowiedzieć, co dalej..... Na pewno przeczytam coś jeszcze tego autora. Polecam?

#wymazani to bardzo fajnie napisana historia i czyta się ekspresowo...

To historia skomplikowana... córka komisarza pewnego dnia znika w lesie bez śladu. Nie wiadomo co się z nią stało... trzy lata później zostaje znaleziona w samochodzie który miał wypadek, kierowca znika ale w samochodzie poza dziewczyną są jeszcze inne osoby które również przed laty zostały uznane za zaginione...jak to się stało że znalazły się w jednym samochodzie...
Nie będę zdradzać więcej 🤐🤐🤐

Polecam mega gorąco 😍

Bardzo jestem ciekawa kontynuacji tej historii #niewidoczni koniecznie muszę przeczytać 😃

#wymazani to bardzo fajnie napisana historia i czyta się ekspresowo...

Kolejna książka autora za mną , ktora mnie wciągnęła totalnie…Napięcie od samego początku do końca książki. Czyta się błyskawicznie(spokojnie na jeden wieczor)
Naprawdę dobry i solidny thriller , jedyne zastrzeżenia to nawiązania do mundialu piłkarskiego ,które były zbyt obszernie opisane i niczego nie wnosiły do całości .
Polecam :)

Polecam :)

Przeczytana i zapomniana.

Przeczytana i zapomniana.

Pierwsza styczność z autorem i miłe zaskoczenie. Naprawdę bardzo dobry thiller. Ciekawa i wciągająca fabuła. Aż miło zobaczyć że jest kontynuacja :)

Interesujący kryminał. Od razu piszę, że to pierwsza część, bo takiej informacji nie znajdziecie na okładce. Nadal nie mogę się przyzwyczaić do narracji w czasie teraźniejszym, ale ... cóż, muszę przywyknąć. Akcja powieści rozpoczyna się w 2015 roku. Wówczas znika nastoletnia córka śledczego Lubosza. Jego życie wali się w gruzy, traci pracę, żonę. Sam nie jest bez winy, bo niezłe z niego ziółko. Po kilku latach pojawia się nowy trop i moim zdaniem ten wątek jest oryginalny, wciągnął mnie. Okazuje się, że córka Lubosza prowadziła typowe życie nastolatki, czyli rodzice niczego nie wiedzieli o jej znajomościach, pasjach i dążeniach. Ostatecznie nic nie jest tym, na co wygląda. Druga część nosi tytuł "Niewidoczni".

Ciekawa, niespodziewana, wciągająca. Bez dwóch zdań muszę sięgnąć po kontynuację, chociaż nie lubię, gdy opowieść kończy się w połowie 🙃 Wszystko dość dobrze wyważone- polecam.

Dla mnie " WYMAZANI" to jeden z najlepszych thrillerów jakie czytałem w ostatnich latach, a czytam ich sporo poszukując wśród rodzimych i zagranicznych autorów. Bardzo ciekawy wręcz nowatorski pomysł na fabułę.
Mocno zarysowane charaktery każdej z głównej a nawet po części pobocznych postaci.
Logiczna konstrukcja całej akcji. Świetne można powiedzieć "mini twisty" na końcu każdego rozdziału działające jak koło zamachowe napędzające do natychmiastowego przeczytania kolejnej części książki.
Jak dla mnie rasowy, tajemniczy, trzymający w napięciu od początku do końca thriller.
Brawo Panie Jacku ! Świetna robota !

Logiczna konstrukcja całej akcji. Świetne...

Już teraz jestem pewna, że nie zawsze powinnam wybierać książki z najwyższymi ocenami. w tym przypadku - mało imponujące 6,9, a ja daję lekką ręką 8. Dlaczego? Historia mnie wciągnęła, nareszcie nie domyśliłam się po 100 stronach, o co chodziło. Główny bohater jest dalece niedoskonały, można go polubić, ale z pewnością nie jak herosa, wszechmocnego tytana, tylko ludzkiego połamańca. Książka nie jest bez wad, ale nareszcie coś utrzymało mają uwagę do końca. Bez przesadnej ilości bluzgów i flaków. Z ekscytacją i natychmiastowo zabrałam się za tom 2.

Początkowo myślę sobie, że niezła sztampa tu jest. Policjant po przejściach, z problemami, zawieszony i ktoś, kto chce się na nim zemścić. Jednak o dziwo Piekiełko świetnie to wszystko wykombinował, fabuła wciąga coraz bardziej i gdzieś tak od połowy sprawia, że ciężko oderwać się od tej książki. Także sztampa sztampą, ale naprawdę Wymazani robią bardzo dobre wrażenie, dowodząc, że polski kryminał / thriller to nie tylko Mróz. Baaa, uważam, że Piekiełko popełnił książkę ciekawszą od większości mrozowych wypocin. I tak, zdecydowanie mam ochotę sięgnąć po kolejną część.