Okładka książki Opowiadania z historji Polski: Bolesław Chrobry, Mieczysław II, Kazimierz Odnowiciel, Bolesław Śmiały
Leon Rygier Wydawnictwo: M.Arct Seria: Zajmujące czytanki dla młodzieży literatura piękna
32 str. 32 min.
literatura piękna
Zajmujące czytanki dla młodzieży
M.Arct
1915-01-01
1915-01-01
32 min.
wiersz historia władcy polscy
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Tatry w poezji i sztuce polskiej Kazimiera Alberti, Władysław Ludwik Anczyc, Adam Asnyk, Krzysztof Kamil Baczyński, Michał Bałucki, Władysław Bełza, Adam Bielecki, Tadeusz Bocheński, Zygmunt Bogusz, Jerzy Braun, Władysław Broniewski, Władysław Bukowiński, Stanisław Bąkowski, Antoni Czajkowski, Stanisław Czernik, Deotyma, Stanisław Ryszard Dobrowolski, Jan Długosz, Felicjan Faleński, Józef Andrzej Frasik, Józef Aleksander Gałuszka, Stefan Giller, Kazimierz Gliński, Tomasz Gluziński, Seweryn Goszczyński, Jan Gwalbert Pawlikowski, Feliks Gwiżdż, Ignacy Gąsiorowski, Jerzy Harasymowicz, Jarosław Iwaszkiewicz, Michał Jagiełło, Jarosław Janowski, Mieczysław Jastrun, Kazimierz Andrzej Jaworski, Józef Jedlicz, Maria Kalota-Szymańska, Jan Kasprowicz, Jerzy Kierst, Zdzisław Kleszczyński, Maria Konopnicka, Józef Kościelski, Tadeusz Kubiak, Jalu Kurek, Teofil Lenartowicz, Leopold Lewin, Anna Libera, Konstanty Maniewski, Tadeusz Miciński, Franciszek Henryk Nowicki, Stanisław Nędza-Kubiniec, Władysław Orkan, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Michał Kryspin Pawlikowski, Włodzimierz Pietrzak, Wincenty Pol, Józef Przerwa-Tetmajer, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Zenon Przesmycki, Julian Przyboś, January Późniak, Wacław Rolicz-Lieder, Leon Rygier, Eustachy Sanguszko, Leopold Staff, Maciej Stęczyński, Jan Alfred Szczepański, Ludwik Szczepański, Maciej Szukiewicz, Władysław Tarnowski, Edmund Wasilewski, Antoni Waśkowski, Jerzy Kamil Weintraub, Kazimierz Wierzyński, Maryla Wolska, Wacław Wolski, Jacek Woźniakowski, Stanisław Wyspiański, Hugo Zapałowicz, Mariusz Zaruski, Elżbieta Zechenter-Spławińska, Adam Znamirowski, Tomasz Łubieński, Ludwik Świeżawski, Juliusz Żuławski, Jan Żóławski
Ocena 8,0
Tatry w poezji... Kazimiera Alberti, ...