Intruz

Okładka książki Intruz
Marek Stelar Wydawnictwo: Filia Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona
Filia
2020-03-11
2020-03-11
9788381950633
literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo służby specjalne szantaż tajemnica tajna misja tajny wywiad thriller thriller szpiegowski

Okładka książki Seryjni mordercy Adrian Bednarek, Max Czornyj, Jan Gołębiowski, Marta Guzowska, Marcel Moss, Marek Stelar, Marcel Woźniak, Łukasz Wroński
Ocena 6,9
Seryjni mordercy Adrian Bednarek, Ma...

więcej Więcej

Grafen, Polska szansa na potęgę o którym coraz mniej się mówi a swego czasu głośno o nim było we wszystkich wydaniach wiadomość. Plus brudna polityka, szpiedzy, morderstwa i szybka akcja. Zakończenie tylko takie urwane w połowie, z zamysłem na ciąg dalszy, który niewiadomo kiedy nastąpi

Nie była zła. Proszę pamiętać o następnej częściDwóch braci po przeciwnych stronach mocy

Po słabym w mojej ocenie cyklu o Suderze Marek Stelar wrócił w pięknym stylu. Czytając "Intruza" momentami miałem wrażenie, że czytam książkę Severskiego. Widać, że autor nie zamyka się w jednej tematyce i wciąż szuka swojego miejsca, upodabniając się przez to do Zygmunta Miłoszewskiego. Świetny pomysł na fabułę doprawiony przykrymi faktami dotyczącymi polskiego grafenu i...

Nie mogę się odnieść do książki w kontekście powieści szpiegowskich, bo takich nie czytam. Książka trafiła w moje ręce dlatego, że uwielbiam Stelara. Jednak w tej powieści autor nie przypomina siebie. Nie mogłam złapać rytmu i coś naprawdę zgrzytało w tej historii. Czekam jednak na kryminały bo w tych Stelar jest mistrzem.

Jak dla mnie naiwna i dość nudna powieść. Autor lepiej sprawdza się w kryminalnych seriach.
Ilość niedorzeczności razi. Nie chcę wchodzić w szczegóły. Czuję, że książka napisana bez pomysłu stąd nagłe urwanie fabuły i niejako zaproszenie do kolejnej części.
Ja nie skorzystam

Książka dobra, ale w moim odczuciu tylko dobra. W poprzedniej recenzji chwaliłam Marka Stelara, że każdą ze swoich powieści kończy wyjaśniając czytelnikowi wszystkie niewiadome. Tu jest inaczej i pewnie niebawem ukaże się kolejna część. Powieść inna niż te, do których autor mnie przyzwyczaił, a to przede wszystkim za sprawą gatunku. Stelar przenosi czytelnika w świat...

Na półkach: , , , , ,

"Intruz" to wciągająca powieść sensacyjna, która czyta się wręcz sama. Wszystkie książki Stela biorę "w ciemno" bo wiem, że się nie zawiodę. Nie zawiodłam i tym razem. Mimo, że nie jestem wielką fankom powieści szpiegoowsko-sensacyjnych i zdecydowanie wolę kryminały, muszę przyznać, że autor i tu popisał się swoim kunsztem oraz... znajomością tematu. Jestem pod wielkim...

Wspaniałe czytadło szpiegowskie :)
Rozczarowało zakończenie...nieco oszukańcze, bo przerwane niemal w pół sceny.
Polecam czytanie tego tomu, TYLKO osobom mającym dostęp do kolejnej części

Kiedyś Marek Stelar w jednym z wywiadów powiedział że książka sprzedała się słabo ze względu pandemii i wydawnictwo nie chce wydać drugiej części. Ja myślę że to jest najsłabsza niestety książka autora i tu jest problem.

Będąc w Biedronce kupiłem.I od razu zrozumiałem że był ,to świetny zakup.

Intruz to trochę sensacja,trochę literatura spiegowska.
Dwaj bracia każdy inny.Jeden dostał się w niezło aferę.

Podróżujemy Luksemburg,Włochy.Ale i Szczecin czy Wrocław.Mamy pełno tu akcję.

Od samego początku coś się dzieje,a to wizyta w pewnej pizzerni.
To mamy pewnego Chińczyka .

A to dopiero...

• 2021