Zastraszeni

Czwarta Strona
literatura polska
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Uważam, że ta autorka jest niedoceniana! ❤️ Poprzednia jej książka bardzo mi się podobała, a ta wprost zawładnęła mym książkowym umysłem😂. Co tam się działo! Ile wątków, historii, bohaterów, mrocznych momentów i chwil, w których kartkowałam szybciej niż powinnam😂. Na rozwiązanie zagadki czekałam do samego końca z ogromnym zainteresowaniem❤️. Jeśli lubicie kryminały, to...

Kolejny raz Joanna Dulewicz pokazała, że potrafi pisać świetnie. Kontynuacja książki ,,Zakłamani" znowu pokazuje świetny warsztat autorki. Książka wciąga od początku do końca. Nic jej nie brakuje. U mnie trafia na półkę ,, ulubione". Polecam!!!

Książka " Zastraszani" to ciąg dalszy serii z Patrykiem Wrońskim i Leną Chmiel. Pierwszą część tej serii "Zakłamani" jak jeszcze nie czytaliście, to bardzo polecam, bo to bardzo dobry kryminał. Druga część to kontynuacja i raczej powinniście zacząć od pierwszej części.

Patryk Wroński dostaje bardzo trudną sprawę, która swoje początki zaczęła 30 lat wcześniej. Jest to...

Książka ta bardziej mi się podobała od pierwszej. Polecam świetny kryminał, zakończenie szokujące czekam na kolejne części.

"Zastraszeni" to druga część serii z Patrykiem Wrońskim i Leną Chmiel. I choć pierwsza bardzo mi się spodobała, to muszę stwierdzić, że druga jest jeszcze o wiele lepsza!

Patryk Wroński, młody, energiczny i do tego przystojny śledczy odnosi kolejne zawodowe sukcesy. Tym razem jednak dostaje nie lada zadanie. W niewielkiej miejscowości odnaleziono szczątki nieznanego...

Wielowątkowa, złożona intryga plus wartka akcja sprawiły, że po prostu nie potrafiłam oderwać się od czytania. Fabuła naszpikowana jest tajemnicami i zagadkami, także tymi sprzed lat, a to szczególnie przypadło mi do gustu. Książka trzyma w napięciu dosłownie od pierwszej, do ostatniej strony.

Druga część serii z Patrykiem Wrońskim i Leną Chmiel. Jeszcze lepsza od pierwszej. Ten sam świetny styl, ale dzieje się dużo więcej. Zaskakujące zakończenie.

Tak jak w poprzedniej książce Autorki ("Zastraszeni"), tak i w tej poczujecie się jak w sieci. Sieci kłamstw, powiązań, zbrodni. Każdy wątek dokładnie przemyślany, każda postać porządnie wykreowana. Kiedy zaczęłam czytać, dosłownie przepadłam. Moim zdaniem jest jeszcze lepsza od pierwszej części.
Świetny kryminał!

„Zastraszeni” Joanny Dulewicz to druga część, w której poznajemy dalsze losy Patryka i Eryki.
Kolejne zbrodnie wychodzą na światło dzienne, a intrygi zapoczątkowane już w przeszłości rozprzestrzeniły się na szeroką skalę, z którą przyjdzie zmierzyć się bohaterom.
„Zastraszeni” podobały mi się o wiele bardziej niż poprzednia książka autorki. Tutaj charaktery postaci są...

Jakiś czas temu miałam możliwość przeczytania debiutu autorki, czyli książki "Zakłamani". Niedawno swoją premierę miała kontynuacja tej powieści i z dużym zainteresowaniem po nią sięgnęłam. Byłam bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów i tego czy też przypadnie mi do gustu.

W województwie świętokrzyskim w ciągu kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego...

• Egzemplarz recenzencki
  • Legimi