Conclave

Okładka książki Conclave
Penelope Douglas Wydawnictwo: Independently published Cykl: Devil's Night (tom 3.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Devil's Night (tom 3.5)
Independently published
2019-11-23
Data 1. wydania:
2019-11-23
angielski
Romantic Erotica Erotic Suspense Devil’s Night

Książka stanowiąca uzupełnienie do pozostałych historii w serii. Czy zrobiła na mnie jakieś duże wrażanie? Nie bardzo. Czy pomijając jej czytanie coś tracimy? Raczej nie, poza tym, że dowiadujemy się jednego szczegółu o Rice i wstępnego planu działania w poszukiwaniach Willa. Książka niewiele wnosi do ogólnej fabuły serii, więc niewiele tracimy nie czytając jej. Jej treść mogłaby być po prostu dołączona do "Kill Switch" lub "Nightfall".Jak dotąd najsłabsza z całej serii.

Wprowadzenie do wydarzeń z następnego tomu. Nowi bohaterowie, ich plany i parę innych wątków. Raczej powinno się przeczytać, żeby niczego nie stracić.

Na półkach: , , , , ,

Conclave to taki mini dodatek do głównej serii #devilsnightseries od @penelope.douglas czysta gratka dla fanów którzy pokochali historię Jeźdźców. Jego akcja toczy się w dwa lata po zakończeniu #killswitch a przed #nightfall do którego stanowi ono swego rodzaju wprowadzenie. Powiem wam szczerze że bardzo ciężko napisać mi te opinie ponieważ ta historia od czasu #corrupt bardzo mocno ewoluowała i została rozwinięta. U nas w maju wyjdzie drugi tom #hidaway a dopiero w części trzeciej dzieje się ogromnie dużo. Conclave ma dwie narrację osobowe Damona i Riki. Jesteście pewnie ciekawi dlaczego akurat oni, oj nie powiem ciii.. Musicie czekać. Nie mniej mamy tutaj gratkę także dla fanów PUNK 57, czyli tak tak kochani jest Misha, ale nie powinniście być zdziwieni, bowiem osią tego dodatku jest układanie nowej życiowej rzeczywistości w jakiej znaleźli się nasi bohaterowie oraz planu działania na poszukiwanie Willa z którym urwał się kontakt. Jak to w przypadku wszystkich książek Pen czyta się szybko, jest tajemniczo, mrocznie, emocje aż gotują powietrze. Jest napięcie. Szczerze polecam poznać te nowele bliżej i spokojnie słoneczka nawet jeśli zostanie pominięta u nas w planie wydawniczym, możecie ją przeczytać całkowicie za darmo na stronie Pen Douglas, także na Amazonie możecie nabyć ebook, którego cena oscyluje w granicach 1$, albo nabyć wersję papierową np. Na bookdepo.
Opinia pochodzi z mojego IG @carolina_czyta_i_oglada

Dodaj cytat z książki Conclave