Ryzyko

Okładka książki Ryzyko Elle Kennedy
Nominacja w plebiscycie 2020
Okładka książki Ryzyko
Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Briar U (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
hokej love romance college
Inne

Okładka książki Zostań Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 7,4
Zostań Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 7,1
Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Niedopasowani Kristen Callihan, Samantha Young
Ocena 7,4
Niedopasowani Kristen Callihan, S...

Oficjalne recenzje i

Niezgrana klisza

Link do recenzji

1956 175 77

To nie była moja książki. Wgl seria Briar U podoba mi się znacznie mniej niż Off-Campus.
Jake był arogancki i przez większość książki mnie denerwował, chociaż miał swoje momenty. Brenna nie była zła. Podobała mi się jej pewność siebie ale była typową bohaterką która "nie jest jak inne dziewczyny". Ich sceny razem i przekomarzania były fajne, i przyjemnie się je czytało ale trochę mnie ta książka wynudziła.

5,3/10

5,3/10

~ Wstęp ~

Branna jest pewną siebie dziewczyną z ciętym językiem, która widzi swoją przyszłość w sporcie. Jest jeden problem, bardzo ciężko jest się tam dostać kobietą. Gdy ma już swoją szanse, wszystko zaczyna się sypać i musi podjąć dramatyczną dla niej decyzję. Musi poprosić JEGO, swojego wroga o pomoc.

Jake Connlley – niesamowity napastnik Harvardu, który jest przy okazji cholernie pewny siebie, arogancki i oczywiście… nieziemsko przystojny. Jest bardziej niż chętny do pomocy Brannie. Szczególnie, że dzięki tej przysłudze będzie jej chłopakiem na niby… Ma tylko jeden warunek, który może się Branie nie spodobać…

Czy wrogość Branny do Jake’a się zmieni? Czy prawdziwa randka doprowadzić do rozkwitu ich relacji? Czy inni byliby wstanie uszanować to, że Branna kręci się z WROGIEM?

~ Recenzja ~
Za pierwszym razem dałabym tej książce jakieś sześć gwiazdek, ale po drugim przeczytaniu daje osiem. Szczerze? Jakey zajmie spory kawałek mojego serca, ja go po prostu UWIELBIAM. Jest pewny siebie i wie co chce, ale przy tym nie jest bucem.. a to jest duży plus. A Branna? Ją KOCHAM, w końcu ktoś docenił piękno męskich dłoni! Jestem oczarowana stylem pisania Pani Elle Kennedy, a przy okazji jestem również miłośniczką rozbudowanych opisów oraz dużej ilości emocji przelanych na papier. W tej książce dostałam to wszystko. Może nie jest to mój ulubiony tom, ale ma w sobie coś wyjątkowego. Jestem pewna, że nie raz jeszcze do niej wrócę i to z uśmiechem na twarzy.

Polecam z całego serduszka! <3

~ Wstęp ~

Jake Connlley – niesamowity napastnik Harvardu, który jest przy...

Kolejny tom i kolejny raz jestem mile zaskoczona. Uwielbiam Brenne. To jest taka osoba której nie da ale nie lubić. Oboje z jakiem tworzą niesamowity duet. Rozkosz dla oczu to czytać. Seria jest świetna i aż nie mogę ale doczekać aż wezmę 3 tom do ręki. Uwielbiam elly. Oby więcej takich książek.

Dobrze się bawiłam przy tej książce. Świetni bohaterowie. Lubię pewne siebie postacie.

Książkę można nazwać zwykłym i słodkim romansem, ale to jak wciągnęła mnie od pierwszych stron i jak zarwałam dla niej noc, żeby ją skończyć świadczy o tym, że ma w sobie to coś.

Fabuła nie jest jakaś skomplikowana, można domyślić się końcówki. Książka wydaje się zwykłym mało ambitnym romansem, ale nie składa się wyłącznie z irytujących dialogów i scen między bohaterami. Ma świetnie opisany motyw hokeja i postacie drugoplanowe.

Brenna Jensen od małego kocha hokej, zaraziła się nim od swojego ojca, trenera drużyny Briar. Jest twarda i ma silną osobowość. Jej marzeniem jest zostać w przyszłości dziennikarką sportową. Gdy rozmowa o staż nie przebiega zgodnie z jej planem w akcie desperacji okłamuje rozmówcę mówiąc, że jej chłopakiem jest kapitan z drużyny przeciwnej. I właśnie to jedno kłamstwo pociąga za sobą serię niefortunnych zdarzeń.

Jake Connelly to wschodząca gwiazda hokeja. Jest najlepszym zawodnikiem Harvardu i wzbudza tym nienawiść drużyny
Briar. Od początku przestrzega swoich zawodników przed dziewczyną, lecz nie jest w stanie przewidzieć, że to właśnie on wpadnie w jej sidła.

Jake zgadza się pomóc dziewczynie, lecz za każdą fałszywą randkę wymaga prawdziwej. Napięcie miedzy bohaterami jest wyczuwalne od samego początku, i z każdym spotkaniem stopniowo wzrasta. Chemię między nimi da się zauważyć od samego początku mimo iż Brenna stara się ignorować ją jak tylko może.

Książkę na pewno wam bardzo polecam, nie jest napisana zbyt cukierkowo, ale również nie nazbyt realistycznie. Utwór jest przyjemny, ma parę fajnie rozwiniętych pobocznych wątków i nie irytujących bohaterów. Na dodatek dodana jest pewna tajemnica, która na pewno was zaciekawi.

Jak bohaterowie poradzą sobie z ukrywaniem związku?
Czy przetrwają mimo iż więcej ich dzieli niż łączy?

Kwintesencja tego, czego szukamy w romansach. Miłość, pociąg, humor. Nie zawiodłam się.

Rewelacyjna! Śmiałam się i płakałam razem z bohaterami. Cudownie spędzony czas. Polecam wszystkim!
18/22/110

18/22/110

Ohh! Ale to była ekscytująca ksiazka! Przypuszczałam, że tych bohaterów czeka coś ekscytującego już od poprzedniej książki, gdzie poznali się na imprezie.

Historia z liceum, którą poznajemy w międzyczasie łapie za serce.

Chemia między bohaterami jest bardzo realna, a napięcie między nimi jest stopniowo budowane 😂 satysfakcja z czytania gwarantowana!

Historia z liceum, którą poznajemy w międzyczasie łapie za serce.

Kolejna część i kolejne zaskoczenie. Poziomem podobna do pierwszej książki co nie zdarza się często. Uwielbiam Jake i Brenne. Już w pierwszej części przypadli mi do gustu i na szczęście nie zawiodłam się na nich. Książka porusza wiele różnych tematów ale wszystko dobrze się ze sobą łączy. Nic tylko brać się za kolejną część 🙂

Elle Kennedy The Risk Zobacz więcej
Elle Kennedy Ryzyko Zobacz więcej