Batman - Detective Comics: Dwa oblicz Two-Face'a

James RobinsonStephen Segovia Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Batman - Detective Comics DC Rebirth (tom 9) Seria: Odrodzenie komiksy
Detective Comics: Deface the Face
9788328197978
Tomasz Sidorkiewicz
Egmont Polska
DC Batman Odrodzenie
Detective Comics: Deface the Face
Batman - Detective Comics DC Rebirth (tom 9)
komiksy
9788328197978
Tomasz Sidorkiewicz
Odrodzenie
DC Batman Odrodzenie

Okładka książki Flash: Burza doskonała Carlos D'Anda, Christian Duce Fernandez, Dan Panosian, Joshua Williamson, Carmine di Giandomenico
7,0
Flash: Burza d... Carlos D'Anda, Chri...
Okładka książki Flash: Negatywny Christian Duce Fernandez, Neil Googe, Pop Mhan, Gus Vazquez, Joshua Williamson, Carmine di Giandomenico
6,7
Flash: Negatywny Christian Duce Fern...
Okładka książki Flash: Ucieczka Howard Porter, Joshua Williamson, Carmine di Giandomenico
6,6
Flash: Ucieczka Howard Porter, Josh...
Okładka książki Flash: Łotrzy - Reaktywacja Ivan Plascencia, Joshua Williamson, Carmine di Giandomenico
6,5
Flash: Łotrzy ... Ivan Plascencia, Jo...