Nocna droga

Oficjalne recenzje i

Na życiowym zakręcie

Link do recenzji

575 15 61

Mocna opowieść o wielkiej sile miłości, wielkiej sile przebaczenia, ale i ogromnej sile rozpaczy, jeżeli człowiek się jej podda.
Czyta się szybko, prawie jednym tchem. Polecam.

Bardzo wciągająca historia o przyjaźni trójki nastolatków i o tym jak jedna błędna decyzja wpływa na dalsze życie ich i ich rodzin. Oraz o tym, jak nieumiejętność wybaczania niszczy osobę, która nie umie tego zrobić i jej otoczenie. Zdecydowanie polecam

Pewnej nocy wszystko się zmieniło dla Lexi, ta feralna decyzja która odmieni jej los.

Z czystym sumieniem moge dać dychę. Książka piękna. Płakałam jak bobr. Mega wzruszająca historia. Wielka szkoda ze nie było epilogu. Jestem bardzo zadowolona ze wybrałam te ksiazke. To byla moja pierwsza Książka tej autorki i na pewno nie ostatnia. Książka napisana bardzo dobrze. Czutalo się świetnie. Ciezko się oderwac. Polecam. Każda mama powinna ja przeczytać.

To druga książka tej autorki, którą miałam okazję przeczytać. Przeczytałam ją z zaciekawieniem, ale miałam wrażenie, że to powieść dla nastolatek. Były momenty wzruszenia, był czas refleksji, ale czegoś mi zabrakło. Sprawdźcie sami.

Bardzo ciekawa fabuła, postaci mało skomplikowane. Książka jest wzruszająca, trzyma w napięciu, pokazuje pięknie trudne relacje matki z dziećmi, trud wychowania, konieczność poświęcenia własnych ambicji dla dobra dzieci.

Była ok. Niestety pierwszą połowę książki męczyłam, akcja rozwijała się powoli. Zdecydowanie nie umywa się do "Słowika".

Kristin Hannah - z czystym sumieniem jest to moja jedna z ulubionych autorek. Jednak mam mieszane uczucia co do tej książki - możliwe, że przez niektórych bohaterów. Momentami historia była przewidywalna, ale jednocześnie wzruszyłam się na niej i pozostała ona w mojej pamięci. Polecam!

Właśnie skończyłam czytać. Z czystym sumieniem polecam.

Przeczytałam kilka książek tej autorki. Ta była przewidywalna, nie poruszyła mnie, a co gorsze główna bohaterka, Jude, nie wzbudziła mojej sympatii. Nie polecam.

2 565
    2 032