Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.93 zł

Ciemna strona Sary

Danka Braun Wydawnictwo: Prozami Cykl: Akta Mirka Filera (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Prozami
Akta Mirka Filera (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
2020-02-14

Dialogi Małgorzaty z ogrodnikiem – bezcenne.
Osobiście nie kwalifikuję tej książki, jako kryminału. W klasycznym kryminale mamy jakąś zagadkę, która zostaje powoli rozwiązywana dzięki przenikliwości jakiegoś detektywa, no i detektyw znajdując żmudnie obciążające dowody przygważdża przestępców.
W tej opowieści detektyw jest raczej nieudacznikiem, jeśli zważyć choćby na jego...

ksiazka jest zbyt pretesjonalna a postac "pana dedektywa z koziej wolki" wkurzajaca.milosnikom kryminalu nie polecam.

Łatwa, lekka lektura, amatorzy kryminałów nie mają tu czego szukać, głównie dla czytelników preferujących literaturę obyczajową. Opis mylący, żaden z tego kryminał czy sensacja. Jest kilka zaskakujących momentów. Szału nie ma, ale można przeczytać.
Sformułowanie "kłamałem cię" nie do przyjęcia, woła o pomstę do nieba... Ech, Danka, Danka...

Świetna jak zwykle u Pani Braun poprowadzona intryga kryminalna, która tak naprawdę nie jest najważniejsza. Dlatego tak dobrze się czyta wszystkie pozycje autorki.

Trzeci tom serii "Akta Mirka Filera" to bardzo dobra, wciągająca lektura.
Główny bohater staje się normalnym człowiekiem, którego obdarzyłam sympatią.
Autorka szeroko rozbudowuje strefę obyczajowa w swojej powieści, natomiast zbrodnia i dochodzenie toczy się gdzieś w tle.
Czyta się rewelacyjnie, akcja mocno wciąga i generalnie nic nie jest takie, jak się wydaje.
Super są...

Wciągająca i zaskakująca fabuła to atut tej już trzeciej z serii książki z serii Akta Mirka Filera. Czyta się łatwo i przyjemnie, więc doskonała lektura na letnie dni. Nie zawiodłam się i tym razem, więc i czytającym tą opinię polecam.

Kolejna odsłona życia rodzinnego i zawodowego detektywa Mirka. Książka jest kontynuacją jego losów ale jak z każdą książką pojawia się sprawa morderstwa do rozwikłania. Mirek gdyż znowu będzie to dotykać jego najbliższego otoczenia podejmuje się rozwiązania zagadki i oczyszczenia z zarzutów niewinnych osób. Pojawia się po latach Dominika matka jego córki najstarszej która...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam w dwa dni. Napisana przyjemnym językiem, całkiem ciekawa historia

Uczciwie się przyznaję - nie doczytałam do końca. Książka zbyt pretensjonalna. Momentami miałam wrażenie, że autorka zbyt się zapatrzyła na Alexis i Dynastię,

• 2020
  • 2020