Układ idealny

Patronat LC
Emilia Szelest Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Weronika Kardasz (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo Kobiece
gang handel ludźmi literatura polska niebezpieczeństwo romans romans sensacyjny spotkanie uczucie
Weronika Kardasz (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
2020-02-26

W tej książce dzieje się dużo, jest szybko i ciekawie. Łukasz Trachman daje się lubić praktycznie "od pierwszego wejrzenia", a gang "Braci Peruna" wywołuje dreszczyk emocji. Dla Lokiego ta przygoda to zadanie służbowe, ale z gangu, do którego przystąpił nie można się po prostu wypisać...
"Układ idealny" czyta się z przyjemnością i nie przeszkadza nieznajomość 1. części...

Podobała mi się bardziej niż pierwsza część i szczerze mówiąc teraz nawet lekko tupie nóżkami na następną. Mniej romansu, więcej sensacji, akcji i generalnie dzieje się 😁

Weronika Kardasz powraca. Tym razem jako zastępczyni szefa ABW stoi na czele rozpracowania grupy przestępczej z Przemyśla. Groźny gang motocyklistów podejrzany jest o handel ludźmi i bronią. Aby wniknąć do wnętrza gangu Braci Peruna, Wera (cholera) potrzebuje pomocy kogoś kto wejdzie w tą szajkę i od środka ich zdemaskuje. I tu pojawia się Łukasz Trachman. Początkowo...

Mogłaby być dłuższa. Zakończenie przyniosło zbyt wiele niedokończonych wątków pozostawiając czytelnika w słodkiej torturze. Pozostaje oczekiwać na kolejną cześć.

"Można być obojętnym na podszepty serca, można ignorować drugą osobę, próbować z tym walczyć, ale uczucia zawsze wygrywają, są silniejsze od głosu rozsądku."

Weronika Kardasz jest kobietą, która nie uznaje słowa "odpoczynek" ☺️. Gdy otrzymuje awans i zostaje zastępczynią szefa ABW zdecydowanie nie ma zamiaru zmarnować okazji. Od razu przystępuje do działania. Planuje więc...

Pierwsza część bardzo mnie urzekła, dlatego nie mogłam się doczekać kiedy znowu będę mogła wrócić do moich ulubionych postaci, czyli Weroniki i Przemka. Niestety nasi główni bohaterowie zostali zepchnięci na drugi plan i zastąpieni nowymi osobami, przez co miałam lekki niedosyt. Seria ta reklamuje się jako kryminał, jest to raczej romans z kryminałem w tle, ale mi to...

"Niebezpieczna gra" postawiła poprzeczkę wysoko, "Układ idealny" podołał :) Wartka akcja, wyraziści bohaterowie, bez zbędnego opisowego nabijania objętości. A podsumowanie po ostatniej stronie strony: "DLACZEGO JESZCZE NIE MA KOLEJNEGO TOMU?!?"

Uwielbiam.
Jeszcze więcej wciągającej akcji <3
Nowe postacie i genialna postać byłego Weroniki za którego chce podziękować autorce.
W mojej opinii książka lepsza od poprzedniej.
Serdecznie polecam <3

Świetna książka, zresztą podobnie jak pierwszy tom. Weronika ponownie wymiata, jest tak samo wyrazista, jak wcześniej. W Łukaszu się normalnie zakochałam, ach ten Loki, niby taki bad boy a w gruncie rzeczy fantastyczny facet.. Zakończenie masakra, czekam z niecierpliwością na kolejny tom, bo jestem przekonana, że będzie równie dobry.

Druga część Niebezpiecznej gry.
Świetna ksiązka i nie zawiodła mnie.
Czekam na kontunuację tej powieści.
Polecam.

Dyskusje