Najfutbolniejsi. Tajemnica głupich dowcipów

Okładka książki Najfutbolniejsi. Tajemnica głupich dowcipów
Roberto Santiago Wydawnictwo: Finebooks Cykl: Najfutbolniejsi (tom 11) Seria: Najfutbolniejsi literatura dziecięca
literatura dziecięca
2019-11-27
Jan Wąsiński
Najfutbolniejsi

więcej Więcej

Tym razem kilka ciekawych wątków w jednej części ale cały czas mamy nieodparte wrażenie, że "to już było".

Sporo trudnych sytuacji i nie do końca wiadomo jak należy postąpić, okazuje się, że czasem najważniejsze to być tylko obecnym i ta bliskość najbardziej się liczy dla drugiej osoby. Świetny tekst, jako ojciec gorąco polecam.

• Dziecięce
  • Zoja
  • Półka Filipa 2020
  • Książki dzieciństwa
  • Kryminały subtelne (dla dzieci)
  • Na półce J.2020
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Najfutbolniejsi. Tajemnica głupich dowcipów