W świecie gry

Okładka książki W świecie gry
Nick EliopulosLuck Flowers Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Kroniki Woodsword (tom 1) Seria: Minecraft literatura dziecięca
literatura dziecięca
Kroniki Woodsword (tom 1)
Minecraft
Into Theo Game
Egmont Polska
2019-05-15
2019-05-15
Data 1. wydania:
2019-04-18
Anna Hikiert
Minecraft gry komputerowe fantastyka literatura dziecięca

Okładka książki Ostatnie starcie Nick Eliopulos, Luck Flowers
Ocena 8,8
Ostatnie starcie Nick Eliopulos, Luc...
Okładka książki Zagadka lochów Nick Eliopulos, Luck Flowers
Ocena 9,3
Zagadka lochów Nick Eliopulos, Luc...
Okładka książki Mob w maszynie Nick Eliopulos, Luck Flowers
Ocena 9,0
Mob w maszynie Nick Eliopulos, Luc...
Okładka książki Na głęboką wodę Nick Eliopulos, Luck Flowers
Ocena 8,7
Na głęboką wodę Nick Eliopulos, Luc...

Okładka książki Noc nietoperzy Nick Eliopulos, Luck Flowers
Ocena 9,2
Noc nietoperzy Nick Eliopulos, Luc...
więcej Więcej

Przed przeczytaniem książki nie miałom bladego pojęcia o Minecrafcie, a dziś go uwielbiam! Humor, akcja, sekrety i świat gry - to wszystko sprawia, że jest niezwykle wciągająca. Nie trzeba znać gry, by umieć przeczytać, w dodatku wszystko rozumiejąc. Polecam!

Czytanie w książce o znanych z gry elementach jest przyjemne i bywa zabawne (brak miejsca w ekwipunku, zakaz kopania prosto w dół). Przygody bohaterów mogą spodobać się nowicjuszom, ale starsze dzieci lub lepiej znające grę książka może nudzić. Zrobienie łopaty czy łóżka to wyzwania dla autora.
Spodziewałam się, że książka będzie nie tylko rozrywką, ale też może czegoś...

Spodziewaliśmy się z dziećmi przedniej zabawy, w końcu to Minecraft i nasza pierwsza książka z akcją w tym uniwersum, powinno być ciekawie, dziać się wiele, a było dość średnio. Pomysł na książkę świetny, jednak sam pomysł nie załatwi sprawy.

Czwórka przyjaciół dostaje od swojej nauczycielki propozycję przetestowania gogli VR do gry w Minecrafta. Gogle te okazują się...

• F - Posiadam papier
  • 2020
  • Książki Kuba
  • & - Przeczytane w --- 2020 [56]
  • Fmin
  • Po angielsku

Dodaj cytat z książki W świecie gry