Kup teraz - 14 ofert w cenie od 20.79 zł do 28.42 zł

117-piętrowy domek na drzewie

Terry DentonAndy Griffiths Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Domek na drzewie (tom 9) literatura dziecięca
The 117-Storey Treehouse
Domek na drzewie (tom 9)
literatura dziecięca
Maciejka Mazan
domek na drzewie przyjaźń

ta książka jest prze śmieszna ma sporo stron ale jest super i ma grubą czcionkę.

polecam dla 8 latków

"Domek na drzewie” ze wszystkimi swoimi piętrami, towarzyszy nam właściwie od chwili, kiedy Młodszy rozpoczął rozwijanie czytelniczej pasji. W czasach, gdy ledwo łączył literki w słowa, książki w stylu „Tomka Łebskiego” czy też właśnie „Domku na drzewie” ratowały jego czytelniczą dumę. Przeczytanie stustronicowej powieści absolutnie nie wchodziło jeszcze w grę. Za to...

„117 – piętrowy domek na drzewie” wydawnictwa Nasza Księgarnia, to niezwykle zwariowana i zabawna historia, pełna dziwnych stworzeń i sytuacji, słów dotąd nieznanych i czasem ciężkich do wymówienia, jak np. „faflyriard lat”! ;-)

Szczerze przyznaję, że skusiłam się na tę książkę po przeczytaniu na jej odwrocie, że jest to najśmieszniejsza seria od czasów „Dziennika...

• 2021
  • Dla dzieci