Gwiazda demonów

David VanDykeB.V. Larson Wydawnictwo: Drageus Publishing House Cykl: Star Force (tom 12) fantastyka, fantasy, science fiction
Demon Star
Marcin Moń
Drageus Publishing House
Demon Star
Star Force (tom 12)
fantastyka, fantasy, science fiction
Marcin Moń

Kolejna porcja świetnej zbawy

Zabili kurde Marvina! Bandyci jedni, oprawcy.

Znaczy nigdy za gościem jakoś nie przepadałem. Ale jak wam odpadnie nawet ten najczęściej bolący palec to się za nim tęskni, co nie? Mimo to jest przykro. Ciężko powiedzieć czy to kolejny cliffhanger czy koniec serii. Ale niezależnie, pod względem fabuły to niezła pozycja. Kilka wątków potencjalnie rozpoczętych, parę zakończonych.,

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Przeczytane 2020
  • EBOOK
  • Nie posiadam
  • Ebook
  • Dla Ptycha?
  • 000 Biblioteczka
  • Serie - ostatnia czytana

Dodaj cytat z książki Gwiazda demonów