War, Peace, and Power: Diplomatic History of Europe, 1500-2000

Okładka książki War, Peace, and Power: Diplomatic History of Europe, 1500-2000
Vejas Gabriel Liulevicius Wydawnictwo: The Great Courses Seria: The Great Courses: Modern History reportaż
reportaż
2013-07-08
angielski
#historia dyplomacji

więcej Więcej

"War, Peace, and Power: Diplomatic History of Europe, 1500–2000" Vejasa Gabriela Liuleviciusa wysłuchałam z fascynacją. Co innego czytać o postaciach i o bitwach, a co innego poznawać kulisy zawierania pokojów, podpisywania traktatów, organizowania konferencji i kongresów. To jest naprawdę fascynujące!
Nie dość, że Liulevicius pokazuje inną twarz historii, to jeszcze raczy...

• Wysłuchane i ocenione

Dodaj cytat z książki War, Peace, and Power: Diplomatic History of Europe, 1500-2000