Niegrzeczny szef

Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Intensywne doznania (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Naughty Boss
Data 1. wydania:
2016-11-15
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
wydawnictwo playboy asystentka arogancja seks erotyka uczucia kłótnia
Naughty Boss
Intensywne doznania (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka
wydawnictwo playboy asystentka arogancja seks erotyka uczucia kłótnia

Pierwszy lepszy fanfik z wattpada jest mistrzostwem w porównaniu z tą "książką".

To moja pierwsza książka tej autorki i jestem mile zaskoczona :)

O czym jest ta historia ?
Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom aż pojawiła się ona. Mya bardzo stara się być najlepszą asystentką, jaką miał Michael Leighton. Dziewczyna jest ambitna,...

Miło spędzony czas na czytaniu.

Książka do pochłonięcia dosłownie w jeden wieczór. Tematyka dość oklepana, teraz nietrudno znaleźć podobne książki. Określiłabym ją jako przyjemna i do rozluźnienia, ale jako przedstawicielka literatury erotycznej - bez szału.

"Niegrzeczny szef" to bardziej opowiadanie niż powieść. Krótkie, szybkie, samej akcji co kot napłakał, erotyzm książki kończy się na opisie jednego stosunku. Do tego sam szef do bólu przerysowany i na dobrą sprawę wydaje się, że sam nie wie, czego chce.

To nie jest gatunek, który zdarza mi się czytać. Pewnie zapytacie co się stało, że po nią sięgnęłam. A ja wam szczerze odpowiem - nie mam pojęcia.
Michael detektor rozwijającego się wydawnictwa. Bogaty, inteligentny i cholernie seksowny. Po jego podbojach Brad prosi go aby na rok zawiesił spotykanie się z kobietami. I zachowywał się tak aby asystentki przestały...

Lekka, przyjemna.

Taka tam książka do przeczytania w na wieczór. Bardzo szybkie czytadełko.
Czas spędzony z nią zaliczam do przyjemnych, szczęście że kupiłam ją na sporej promocji bo jest naprawdę krótka.
polecam do lampki winka.

Zabawna łatwa w czytaniu , szybki romans

Fajna, zabawna, szybko się czyta

Dyskusje

2 457