Niegrzeczny szef

Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Intensywne doznania (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Naughty Boss
Data 1. wydania:
2016-11-15
Wydawnictwo Kobiece
Naughty Boss
Intensywne doznania (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2020-03-11

Książka, która jeszcze się nie zaczęła a już się skończyła?

60 minut. Tyle czasu zajęło mi jej przeczytanie. Liczyłam dokładnie. Wszystko fajnie tylko podejrzewam, że stanie się to co w poprzedniej Trylogii autorki - Domniemaniu niewinności. Akcja rozkręci się w trzecim tomie. Tylko jaki jest sens rozbijać książkę, która spokojnie mogłaby być jedną całością?
168 stron....

Nowoczesna krótka forma z emailami w tle, z kompletnie spartolonym zakończeniem. Człowiek się nastawia na jakiś zwrot akcji, a tu Bum! Koniec.

Strasznie krótka ta historia a szkoda bo można by ją fajnie rozbudować. Dobrze że nie kupiłam tej książki tylko przeczytałam e-book bo żal mi by było kasy.

Współczeny króciutki romans, a w tle biuro i korespondencja e-mailowa .

Ja sie pytam,dlaczego ta książka taka cienka? zanim sie zaczęła już się skończyła ;( książeczka "w sam raz na raz" super :) polecam ;)

Książka napisana lekko, kilka dobrych zabawnych scen. Pomysł meilami fajny, ale moim zdaniem czegoś zabrakło w tej historii, może to wina tego, że książka jest bardzo krótka...

Bardzo fajna lekka lektura na krótki wieczór. Wymiana korespondencji pomiędzy bohaterami bardzo przyjemnie i zabawna.

Na półkach: , , , ,

Fabuła zapowiada się bardzo ciekawie ale książka mnie rozczarowała.
Przede wszystkim jest za krótka - skończyłam w mniej więcej godzinę...

Na półkach: , , , , ,

Kurczę. Szkoda, że książki Whitney G. są takie krótkie, bo lubię te historie, ale cały ich potencjał ginie, bo akcja nie może się pożądanie rozwinąć.
Nie podoba mi się też samo zakończenie, jest po prostu nudne i zwyczajne. Za to cała akcja z mailami jest bardzo fajnym zabiegiem i ogólnie cała historia ma fajne ramy.

Michael Leighton jest prezesem dużego wydawnictwa. Jest świetnym biznesmenem, ale jego życie prywatne mocno kuleje. Każdego wieczoru towarzyszy mu inna kobieta, a skandale z jego udziałem powodują, że planowane wejście na giełdę stoi pod znakiem zapytania. Na dodatek każda zatrudniana asystentka nie wytrzymuje ze swoim szefem dłużej niż kilku tygodni. Jest nieuprzejmy i...

Dyskusje

• 2020