Roszada

kryminał, sensacja, thriller
Ridero IT Publishing
2019-10-04
2019-10-04
zbrodnia morderstwo zabójca morderca Rosja pułapka pościg zdrada

Zawód zabójczyni już nie jest najważniejszy w życiu Niny. Tym razem dziewczyna ma inny cel i musi uciekać z Nowosybirska. Została wystawiona przez swojego ukochanego i teraz wszelką nadzieję pokłada w dwóch nowych kompanach. Czy w trójkę uda im się zrealizować cel? A może okaże się, że nie grają we wspólnej drużynie i ktoś tak naprawdę ma zupełnie inne zamiary?

Z wielką chęcią sięgam po pozycje mało znane. Agata Mojcner niestety nie jest rozpoznawana na rynku wydawniczym, ale mam nadzieję, że to niedługo ulegnie zmianie. Autorka zadebiutowała książką "Maskarada" i byłam niezmiernie ciekawa dalszych losów bohaterów. Cieszę się, że i tym razem nie zawiodłam się i Agata wykazała się wyobraźnią.

ciąg dalszy: http://zaczytana-aniaa.blogspot.com/2019/12/roszada-agata-mojcner.html

Z wielką...