Psia moda

Psychoskok
2019-10-18
2019-10-18
9788381195362
Chihuahua książka dla hodowców psów książka o psach książki edukacyjne Poradnik kynologiczny porady o psach tresura psów

Nie da się ukryć, że psy to jedne z najpiękniejszych zwierząt na świecie. Różnorodne w swoich rasach, zachwycają psią urodą na wiele sposobów. Doskonale wie o tym Marta Paszkiewicz – jest ona pedagogiem oraz psychologiem zwierząt. Specjalizuje się w przypadkach zaburzeń psów. Ma na swoim koncie publikacje takie jak: ,,Dogoterapia w pigułce”, ,,Psychologia psa”, ,,Shih tzu. Anioł nie pies”, ,,Chihuahua. 100% psa w psie” oraz ,,Chihuahua. Powrót do techichi”. ,,Psia moda” to kolejna z jej książek, zadedykowana pieskowi Platoniuszkowi, która skupia się, jak można wnioskować po tytule, na zagadnieniu psiej mody. Autorka prezentuje tu różne rodzaje ubranek dla psów, takich jak sweter, bluza, kurtka, kamizelka, T-shirt czy sukienka. Okazuje się jednak, że nie tylko. Czytelnik znajdzie tu również opis wszelkich potrzebnych akcesoriów, umilających życie każdemu psu – pod względem estetycznym i praktycznym. Marta Paszkiewicz sama jest posiadaczką uroczych psów, które znakomicie sprawdziły się w roli psich modeli i modelek. Temat psiego modelowania został poruszony w ostatnich rozdziałach. Warto również wspomnieć o blogu na Instagramie o nazwie @chihuahua_chihuahuas, prowadzonym przez autorkę, gdzie systematycznie zamieszczane są zdjęcia jej pupili w ślicznych stylizacjach. ,,Psia moda” Marty Paszkiewicz to pozycja oryginalna pod wieloma względami. Skupia się na aspekcie być może bagatelizowanym i pomijanym, a ważnym – estetyce oraz komforcie życia psów. Dzięki przydatnym radom oraz profesjonalnym psim modelom, książkę czyta się łatwo i przyjemnie. To lektura obowiązkowa dla tych, którym zależy na umileniu życia swoim pieskom.

• Też psie
  • Świetne poradniki
  • ♥ Ulubione ♥
  • ♥ Domowa biblioteczka ♥

Dodaj cytat z książki Psia moda