ROZWIŃ ZWIŃ

Pies. Historia gatunku

Okładka książki Pies. Historia gatunku
Marta Paszkiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. reportaż
reportaż
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
2020-10-20
2020-10-20
9788381196857
Chihuahua książka dla hodowców psów książka o psach poradnik o psach porady o psach zwierzęta

więcej Więcej

Beznadziejna czcionka, skakanie po treściach, błędy stylistyczne i gramatyczne (a przynajmniej dziwaczne struktury utrudniające czytanie). Odnoszę wrażenie, że książka nie posiadała edytora. Treści merytoryczne rozsiane, miejscami niedokończone. Zawiodłem się na tej pozycji.

Byłam jej ciekawa odkąd o niej usłyszałam. Zamówiłam jak tylko miałam okazję. Właśnie skończyłam czytać i.. mam dziwne odczucia..
To nie jest moja pierwsza książka pani Marty. Poprzednie czytało się dobrze. Nie miałam nic do zarzucenia.
Tu czcionka mnie męczyła. Wolę bardziej czytelne.
Miałam wrażenie że skaczemy po treściach. Temat jest zaczęty, wtrącony inny i na jedno...

„Pies. Historia gatunku” to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników zwierząt, zwłaszcza psów, gdyż na zaledwie 106 stronach autorka zamieściła bogactwo informacji dzięki którym lepiej poznamy swoich ukochanych czworonogów.

Książka została napisana w jasny, konkretny i przystępny sposób, dzięki czemu czyta się ją lekko i bez znużenia. W kilkunastu krótkich...

Co niezwykle ciekawe, znaleziska archeologiczne sprzed 500 000 lat dowodzą, że już wtedy ludzie i psy byli ze sobą w jakiś sposób związani. Wszystkie teorie dotyczące procesu udomowienia psa jednoznacznie stwierdzają, że pies swój rodowód wywodzi przede wszystkim od wilka szarego Canis lapus.

To nie tylko nasz przyjaciel, dlatego też ważne jest aby zanim zdecydujemy się...

• O zwierzętach
  • RÓŻNE MOŻE