Tygrysek czeka na pomoc! Zaopiekuj się mną

Okładka książki Tygrysek czeka na pomoc! Zaopiekuj się mną
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
Zielona Sowa
2019-10-02
2019-10-02
Patryk Dobrowolski
Zaopiekuj się mną tygrysek dla dzieci

Jak zwykle: urocza, szybko się czyta, jest walor edukacyjny (chociażby to, że małemu zwierzątku trzeba poświęcić mnóstwo czasu), jest dużo emocji. Na dwa, trzy wieczory.

Opowieść o kocie, którego hobby było wpadanie w tarapaty, a którego powinno wykorzystywać się do szkolenia młodych strażaków.

• E-book
  • Chcę w prezencie
  • 2021
  • Kubusiowe
  • ❇️ Legimi
  • 2020
  • Dziecionkowe

Dodaj cytat z książki Tygrysek czeka na pomoc! Zaopiekuj się mną