Cecylio, obudź się!

Okładka książki Cecylio, obudź się!
Dorota Wójcik Wydawnictwo: Lira literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Lira
2019-07-24
2019-07-24

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Mam wrażenie, że od momentu wydania Cecylio, obudź się, książka mnie prześladowała. Wszędzie ją widziałam i każdy chwalił. No nic tylko brać i czytać. Dlatego też, gdy tylko nadarzyła się okazja, zgłosiłam się do Book Touru i sprawdziłam, co w niej jest takiego wow. Czy było warto się skusić?

Jeśli lubicie czarny humor to ta książka jest jak najbardziej dla Was 🤣🤣.
Tytułowa Cecylia zostaje zdradzona przez męża , a w dodatku dostaje powiadomienie o pogrzebie wujka.
Kobieta żeby ochłonąć i przy okazji przemyśleć sytuację, mimo że nie zamierzała jednak udaje się na pogrzeb.
Przyznam się szczerze że niejednokrotnie śmiałam się w głos , autorka naprawdę świetnie...

Lekka i przyjemna lektura na poprawę humoru. Polecam 😊

To jest taka książka, która jest trochę dziwna, ale zarazem śmieszna. Szybka do czytania.

Na półkach: , , , , ,

Fajna, lekka i przyjemna, momentami zabawna. Na chwilę relaksu jak znalazł. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to okładka. Bohaterka to 40-latka na rozdrożu życiowym, a na okładce mamy 20-latkę, co może być trochę mylące :) Poza tym dobra książka, można się pośmiać, jest i element dreszczyku, język i styl pisania na plus, na pewno warto przeczytać ;) Polecam.

Urocza, zabawna i taka życiowa historia. Na uspokojenie i pośmianie się - akurat!

81/2020 Jakis czas temu tą książka przewijała się na Instagramie. Dlatego była na mojej liście do przeczytania. I teraz sama nie wiem czy to ja ostatnio trafiam na książki, które mnie nie wciągają czy one naprawdę nie są takie "wow". Spodziewałam się dużej dawki humoru. Nie uśmiałam się przy niej. Polskie autorki zazwyczaj uwielbiam. Tutaj czytało się lekko ale zabrakło mi...

Cecylia prowadzi spokojne życie jako oddana żona i matka.Ale co ma zrobić gdy się dowiaduje się, że mąż ją zdradza,  wuj nie żyje i  w dodatku zostawia jej dość kłopotliwy spadek. Musi się obudzić  i wziąć życie w swoje ręce.
A okaże się, że świetnie sobie z nim radzi  i nawet pojawi się okazja na nowe uczucie ,
To ciepła zabawna i bardzo przyjemna komedia ,
nie raz...

“Stara prawda jak świat głosi: „Gdy chcesz czegoś uniknąć i tak zaraza do ciebie przychodzi." Powieść o kobiecie, której ciągle się coś przytrafia. Jak ona to robi to nie wiem. Cecylia po rozstaniu z mężem wybiera się na pogrzeb członka rodziny. Pogrzeb jest dość kontrowersyjny bo uwaga: CHIŃSKI. Ale raczej nawet w Chinach nikt takiego pogrzebu nie miał. No i gdy nadchodzi...

Przeczytałam ja dawno temu i zapomniałam odznaczyć. Przeczytać można, pośmiać się tez, coś tam nawet w głowie zostanie: jakieś grzebania w trumnach ( szok co może nam się wydać zabawne), szalona rodzina , duchy czy kot. Nie jest to coś co porusza, ale jak umysł śpi od upału to można sobie tę książkę łyknąć. najlepiej jak ja- w formie audiobooka.

• 2019
  • 2021