Sitwa

Okładka książki Sitwa
Paulina Świst Wydawnictwo: Akurat Cykl: Karuzela (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Karuzela (tom 2)
Akurat
2019-10-16
2019-10-16
9788328711945

Okładka książki Grzeszny rok Małgorzata Falkowska, D. B. Foryś, Joanna Gajewczyk, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Iza Maciejewska, Marta Matulewicz, Daria Skiba, Alicja Skirgajłło, Anna Crevan Sznajder, Aniela Wilk, Paulina Świst
Ocena 7,6
Grzeszny rok Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Świąteczne namiętności Edyta Folwarska, J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 7,2
Świąteczne nam... Edyta Folwarska, J....
Okładka książki Niebezpieczne związki I.M. Darkss, Edyta Folwarska, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 7,2
Niebezpieczne ... I.M. Darkss, Edyta ...

Druga część trylogii jest zdecydowanie najlepszą książka z całego cyklu. Akcja się toczy szybko i ma jakiś sens, w porównaniu do trzeciej części.
Czyta się lekko i fabuła jest zachęcająca. . Taki odmóżdżacz.

Czyta się lekko i fabuła jest zachęcająca. . Taki odmóżdżacz.

Zawsze mi tych stron za mało 😉

Zawsze mi tych stron za mało 😉

Lepsza od poprzedniej części! Świetna zabawa ,super humor, leciutka lektura na poprawę nastroju w jeden wieczór! Biorę od razu trzecią część i liczę na dalszą dobrą zabawę.

Intryga kryminalna, ktorą autorka wprowadziła w tej części serii powoduje, że nie można się oderwać od lektury.

Odnoszę wrażenie, że główny temat (pranie brudnych pieniędzy) został ledwie wspomniany. Przez całą książkę czytelnik staje się świadkiem przemiany nieczułego funkcjonariusza CBŚ na kochającego partnera. Jest bardzo dużo scen erotycznych,przez co książkę czyta się bardzo szybko.
Nie trzeba się wysilać, żeby zrozumieć sens, a prosty język sprawia że jest to książka na umilenie sobie jednego popołudnia.

Polecam, ciety jezyk, mocna historia w tle

Polecam, ciety jezyk, mocna historia w tle

Jestem bardzo rozczarowana książką. O ile "Karuzela" była w miarę wciągająca, tak ta opowiada chyba o niespełnionych fantazjach autorki. Nierealne niektóre sceny, no i oczywiście "dziwny zbieg okoliczności", że każdy się dobrze zna, każdy ze sobą sypiał mimo, że odległość miast w których toczy się historia jest odległa.. Książka może zadowolić nastolatki, które łykają takie tanie historię. Nie wspomnę już, że na każdym kroku są angielskie cytaty z piosenek bez jakichkolwiek tłumaczeń ( nie każdy zna angielski, a ciągłe ich tłumaczenie mija się z celem)

SITWA.. 2 cz.
Autorka zrobila tu jazdę bez trzymanki.. uśmiałam się jak niewiem co... ale i trzyma w napięciu.
Ucieczka Orła i Olki z kraju nie zatrzymała karuzeli finansowej... Ona nadal się kręci a tam gdzie są pieniądze do zarobienia ludzie za wszelką cenę chcą je zdobyć, nawet jeśli interes śmierdzi na odległość !!!!
Pani mecenas Lilka zostaje zamieszana w pewna sprawe co bardzo odczuwa na własnej skórze. Ktoś ma zamiar zrobić jej krzywdę ale z sytuacji ratuje ja Michał, tajniak policyjny. On też prowadzi sprawe na Śląsku jako przykrywkowiec, w środowisku przestępczym. Kiedy Lilka potrzebuje schronienia pomaga jej Michał, ich relacje sa coraz bardziej bliskie i stają się bardzo namiętne. Czy to miłość czy tylko pożądanie???
Sprawy adwokatki i policjanta sa ze sobą powiązane i stają się coraz bardziej poważne i brutalnie... Afera goni aferę , w grę wchodzą przekręty finansowe, nieruchomości, przemyt złota i nawet afera kościelna. Czy uda się złapać przestępcę ???
I jak potoczy się namiętność romans Michała i Lilki??? Bedzie ostry sex i cięty język.....
Hej polecam wszystkim

SITWA.. 2 cz.
Pani mecenas Lilka zostaje zamieszana w pewna sprawe...

Zdecydowanie dobra kontynujacja pierwszej części, a po przeczytaniu chce się jak najszybciej sięgnąć po kolejną.
Olka i Orzeł wygrzewają się w ciepłych krajach, ale echo ich karuzeli nie ucichło. Lilka i Michał muszą zmierzyć się z konsekwencjami tego co zostało po ich przyjaciołach.

Olka z Piotrem po ucieczce żyją w ciepłych krajach podczas gdy Michał przyjaciel Orła i Lilka koleżanka Olki ich obrończyni przez przypadek zaczynają brać udział w działaniach Abw . Lilka co chwile dostaje pogróżki, z Michałem sprawdzają tropy ale do nieczego ich sesnsownego to nie prowadzi no chyba że do łóżka. Lilka jest przebojowa , pyskata ale i chętna na Michała a on nie mógł się jej oprzeć. Uwielbiam autorkę za jej cięty język, dowcip . Polecam dla relaksu 😉