Miłość leczy rany

Okładka książki Miłość leczy rany
Katarzyna Bonda Wydawnictwo: Muza Cykl: Wiara, Nadzieja, Miłość (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Wiara, Nadzieja, Miłość (tom 1)
Muza
2019-10-30
2019-10-30
emigracja kryminał literatura polska miłość niebezpieczeństwo spotkanie szantaż tajemnica ucieczka zabójstwo zemsta

Dobra. Do przeczytania.

Dobra. Do przeczytania.

Dobra, ale nie jest rewelacyjna.

Dobra, ale nie jest rewelacyjna.

Zauroczyła mnie ta ksiazka.

Zauroczyła mnie ta ksiazka.

Pieniądze zmarnowane! Książka która odłożyłem nie przeczytawszy i obiecałem sobie ,że do niej nigdy nie wrócę!

Moja pierwsza książka tej autorki. Historia bardzo wciągająca, chociaż momentami się gubiłam, przez dużą ilość szczegółów i wątków.

Walka o sprawiedliwe sądy (tym razem w Kazachstanie i w Polsce). Temat zawsze na czasie. Jednak duchy, szamani, równoległe światy - to nie dla mnie. Trochę naiwnie autorka potraktowała zachowania zastraszonych ludzi (latami zastraszanych obywateli Kazachstanu), którzy postanowili ni z tego ni z owego zeznawać przed polskim sądem. Niestety na wyrost. Historia warta przeczytania/odsłuchania ze względu na prawdziwe wydarzenia stanowiące kanwę powieści (dzieje Anny i Unkasa Gałka - wcześniej Kamzajew).

Straszny gniot.

Straszny gniot.

Od tej książki oczekiwałam trochę lepszej historii miłosnej, ale nie nudziłam się czytając ją. Ciekawa opowieść z kryminalnymi wątkami, a także "siłami nadprzyrodzonymi". Fajnie się czyta o czymś czego nie mamy na co dzień. Dobrze jest zmarnować czas z taką książką. Chętnie sięgnę po kolejne z tej serii.

Wiem, że moja opinia będzie inna niż wszystkie (męczyłam się ogromnie). Nie chcę przeczytać dalszych części ... Fabuła zupełnie mnie nie porwała choć miała duży potencjał. Skróciłabym książkę o połowę. Bardzo dużo nazwisk i imion, których nie sposób zapamiętać. Może główny wątek bohaterów był ciekawy, ale reszta ... Książkę czyta się mozolnie. Jakoś nie chcę sięgać już po inne.

Spodziewałam się czegoś innego.
Cały ten kazachski wątek trochę pogmatwany.
Chyba nie polubimy się z panią K. Bonda.

Spodziewałam się czegoś innego.
Cały ten kazachski wątek trochę pogmatwany.
Chyba nie polubimy się z panią K. Bonda.