38 obrazów

Agata Piłat Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
literatura obyczajowa, romans
2019-05-30

Napisana lekko, z humorem, ale bez uproszczenia skomplikowanych charakterów głównych postaci. Książkę pochłonąłem błyskawicznie, chwilami był to emocjonalny rollercoaster. Mam nadzieję na więcej książek tej autorki.

„Trzeba walczyć o swoje, być sobą, takie mam motto.
Czy możemy śmiało powiedzieć, że bardzo dobrze siebie znamy ? Czy jesteśmy w stanie przewidzieć własne reakcje na określone sytuacje i zdarzenia? Myślę, że w każdym z nas drzemie nutka niepewności i tajemniczości, jakaś nieodkryta cząstka naszego „ja”. Tylko przeżycie danej sytuacji pokazuje jak się zachowamy i jaką...

• Przeczytane - 2019 (23 966)
  • Legimi
  • 2020
  • Recenzenckie
  • Na wymianę
  • Nieheteronormatywne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki 38 obrazów