The Fifth Risk

W. W. Norton & Company
literatura faktu
angielski

Na półkach: , , , , , ,

Gdybym przeczytała książkę Lewisa jako serię artykułów, oceniłabym ją wyżej. A tak zbyt mocno przebija z niej tendencyjność.
Nie wspominając, że entuzjazm autora nad bohaterskością i nieodzownością urzędników jest mi raczej obcy.

Niemniej niektóre historie, np. ta z szefem Accu Weather mającym zostać szefem NOAA, zatrważające. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Rick Santorum...

• Literatura faktu
  • Anglojęzyczne