Nawiedzona wagina

Dom Horroru
2019-07-18
2019-07-18
Bizarro fiction bizarro

Okładka książki Bizarro dla zaawansowanych Dariusz Barczewski, Bartłomiej Dzik, Marek Grzywacz, Dawid Kain, Kazimierz Kyrcz jr, Edward Lee, Carlton Mellick III, Kornel Mikołajczyk, Artur Olchowy, Marcin Rojek, Karol Zdechlik
Ocena 9,2
Bizarro dla za... Dariusz Barczewski,...
Okładka książki 17 szram Ramsey Campbell, Mort Castle, Robert Cichowlas, Michał Gacek, Washington Irving, Dawid Kain, Kazimierz Kyrcz jr, Krzysztof Maciejewski, Graham Masterton, Carlton Mellick III, Joseph Nassise, Łukasz Radecki, Jacek M. Rostocki, Paweł Waśkiewicz, F. Paul Wilson, Aleksandra Zielińska, Robert Ziębiński
Ocena 6,0
17 szram Ramsey Campbell, Mo...

więcej Więcej

Chyba najdziwniejsza rzecz, jaką do tej pory przeczytałam :D Nie nudzi, jest dobrze napisane(krótko, zwięźle), bawi absurdem (naprawdę nieźle się uśmiałam), zostawia jedno wielkie WTF na koniec, ale tak jak ktoś tu już napisał - nie żałuję niczego. Był to dla mnie dobry przerywnik podczas czytania wielkiej rosyjskiej literatury ;)

Za przeproszeniem - "Ja pie*ole, co tu się dzieje?!" - To jedno zdanie chyba wystarczy za całą recenzję.
To nawet już nie jest horror klasy B, tylko horror klasy XD.
Ale nie powiem, bawiłem się świetnie czytając to, wszystko było ciekawe i na swój pokręcony sposób spójne.
Niczego nie żałuję!

"Sam tytuł mówi o tej książce tyle ile trzeba, by zdecydować się po nią sięgnąć, lub by stanowczo pominąć ją w swoich czytelniczych doświadczeniach."

No to było dziwne ale taki gatunek ja lubię bizzaro nie jest złe . Lecz przed lekturą myślałem że ta wagina tytułowa spełni inna rolę

#30/52
W zasadzie nie wiem dlaczego sięgnęłam po tą książkę. Ktoś na instagramie ją kiedyś opisał i wydała mi się ciekawa,a na pewno nieco zabawna. Ot taka szybka książka na odmóżdżenie😂 pochłonęłam ją w nieco ponad godzinę i fajnie, bo właśnie czegoś takiego było mi trzeba. Co czytacie lub polecacie na legimi?

Steve ze swoją ukochaną Stacy pewnej nocy doświadczają nielogicznego odkrycia. Bowiem podczas niezbyt udanego stosunku seksualnego z kobiety wychodzi kościotrup chcący zamordować mężczyznę. Podczas wielu kolejnych nocy para słyszy dziwne dźwięki wydostające się ze Stacy. Niedoszli małżonkowie podejmują radyklaną decyzję mającą na celu wpuścić Steava do tajemniczego świata...

WTF? Co to było?

Krótka, zakręcona książka, ale za to fajnie się ją czyta. Nie potrafię nawet znaleźć innego słowa niż "fajnie". Można śmiało ją polecić dla wielbicieli pokręconych historii.

No i nie wiem jak to ocenic. Krotka, ciekawa i niezle napisana. Ale brakowalo czegos glebszego pod tym wszystkim.

Druga książka autora po którą sięgnęłam, i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Może nie jest to książka niewiadomo jakich lotów ale jest podobnie jak Małpi Szał świetnym odmóżdżaczem i nieźle powaloną historią. Warto usiąść na 40 minut ;)

• 2021
  • 2019
  • 2020
  • Horror
  • Legimi
  • Chcę w prezencie
  • E-book

Dodaj cytat z książki Nawiedzona wagina