Poziom śmierci

Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Killing Floor
kryminał, sensacja, thriller
2019-04-03
Paulina Braiter-Ziemkiewicz
jack reacher lee child Paulina Braitner

„Poziom śmierci” tak mnie pochłonął, że przez większość fabuły nie mogłam się oderwać. Jack Reacher, główny bohater wykreowany przez Lee Childa, jest tak charyzmatyczną i tajemniczą postacią, że od pierwszych rozdziałów ma się ochotę mu towarzyszyć. Do tego dochodzi wielopoziomowa intryga, w którą zaangażowanych jest mnóstwo osób, a śmierć czyha na bohaterów na każdym...

To debiutancka powieść Lee Childa, a zarazem pierwszy tom jego niezwykle popularnej serii o Jacku Reacherze. Tym samym kolesiu, którego później zagrał Tom Cruise. W oryginale facet jest zwalistym blondynem. Byłym żołnierzem, który po kilkunastu latach służby odszedł z wojska i po prostu jeździ po Stanach Zjednoczonych. Odwiedza miejsca, które zawsze chciał zobaczyć. Takie...

Przyjemne czytadło dla relaksu. Fabuły nie będę pamiętał za kwartał, tytułu zapomniałem w połowie czytania - wiedziałem, że to Jack Reacher 1, ale dało mi to sporo przyjemnego czytania. Wakacyjno - relaksacyjna proza, polecam

Wracam do serii o dzielnym byłym żołnierzu zandarmie który rozwiązuje zagadki i pokonuje wrogów którzy staną na jego drodze.

Pierwsza część cyklu pozytywnie mnie zaskoczyła i wciągnęła od pierwszej strony co jest rzadkością. Wypełniona akcją, dobrze napisana. Aż chce się czytać!! Już dzisiaj zaczynam 2-gą część z nadzieją że będzie równie dobra i porywająca.

Książkę czyta się łatwo i przyjemnie. Wprowadzenie do długiego cyklu przygód Reachera wydaje się być zachęcające. Ciężko coś więcej napisać. Jeśli lubisz kryminały to się nie zawiedziesz. Książka jest po prostu dobra.

NAJLEPSZA część całej serii. Film oczywiście strasznie zrobiony.

Pierw był film., wielokrotnie, jak tylko leciał w TV, to był oglądany. Po kolejnym razie zacząłem przeszukiwać internet, żeby ustalić "skąd się ten Reacher w ogóle wziął" ;) bo tak mi to trochę pachniało książką..
No i tak trafiłem tutaj. Po przeczytaniu komentarzy zdecydowałem się przeczytać 1 tom i nie zawiodłem się.
Czyta się ją jak dobry film sensacyjny.
Na pewno, u...

Przyznaję, że książka dość ciekawa. Mam nadzieję, że kolejne części serii się nie popsują. Na pewno będą kolejne

Coś dla mnie, dobry (trochę w stylu starych filmów akcji lat 80tych) film sensacyjny przelany na kartki książki. Jack Reacher, nieustraszony obrońca uciśnionych zaprowadza porządek w małym miasteczku przy okazji mszcząc się za śmierć starszego brata. Wartka akcja, ciekawe poczucie humoru, dobrze zarysowane postaci pozwalają cieszyć się lekturą od 1 do ostatniej kartki.
To...

Dyskusje