Fia Foss Wydawnictwo: Fia Foss literatura obyczajowa, romans
Fia Foss
romans humor śmieszna miłość podróże Włochy miłość przyjaciółki
literatura obyczajowa, romans
romans humor śmieszna miłość podróże Włochy miłość przyjaciółki

Doczołgałam do końca. A to wyłącznie dlatego, żeby nikt mi nie zarzucił, że nie wiem, o czym piszę 😜
Postanowiłam podjąć wyzwanie i przeczytać coś zupełnie nieznanego autora/autorki. Wybór padł na "Cappuccino". Miała to być książka o kobiecie, którą spotyka jakaś tragedia, a ona nie poddaje się, tylko podejmuje wyzwanie i na nowo buduje swoje życie. Myślę sobie, będzie...

Ciekawa pozycja z interesujacymi informacjami na temat Wloch. Opowiesc wesola, lekka i bardzo wciagajaca. Polecam

Książka opowiada o przeciwnościach losu, które należy pokonać, aby być szczęśliwym. Jeśli się tego nie zrobi, pozostanie się w tym samym miejscu i nie doświadczy wielu wspaniałych chwil.

Super! Bardzo zabawna i wciagajaca ksiazka, polecam wszystkim

Ksiazka romantyczna, pelna goracych momentow, bardzo zabawna. Przeczytalam z przyjemnoscia. Czekam na kolejne elementy serii.

Bardzo smieszna, ale tez pelna namietnosci, goraca. Super sie czyta! Ucieklam totalnie od rzeczywistosci na kilka dni :) warto sie rozmarzyc

I o to właśnie w życiu chodzi! Nie o zamartwianie się i narzekanie, a o postawienie na swoim i pokazanie wszystkim! Super!

Uwielbiam takie ksiazki! W koncu cos motywujacego i dodajacego energie :) Codziennie czytalam ja jadac do pracy i nie raz usmialam sie na calego w autobusie :) Takich wlasnie ksiazek potrzeba wiecej!

Super! Doskonała książka na urlop lub ciężkie dni. Historia pokazuje, że nie ważne, ile kłód los rzucił ci pod nos i tak masz szansę osiągnąć to, na czym ci zależy. Moją koleżankę spotkała podobna historia, także czytałam tę książkę z duszą na ramieniu. Polecam wszystkim!

Fajna książeczka, opisuje świat w bardzo zabawny sposób. Jest zupełnie inna niż nudne romanse, które jak dotąd czytałam - zdecydowanie warto przeczytać!

• Omijać z daleka!!!
więcej mniej