Ciąża w Niemczech: Checklista

Okładka książki Ciąża w Niemczech: Checklista
Fia Foss Wydawnictwo: Ridero IT Solutions poradniki dla rodziców
55 str. 55 min.
poradniki dla rodziców
Ciąża w Niemczech: Checklista
Ridero IT Solutions
2018-01-15
2018-01-15
55 min.
ciąża poród Niemcy ciąża w Niemczech rodzina poradnik

Przydatna i przejrzysta. Książka bardzo mi się podobała, gdyż posiada wiele linków czy informacji na temat dokumentacji potrzebnej w Niemczech. To straszne, że jak się człowiek spóźni z jednym formularzem to zasiłki spływają z wielomiesięcznym opóźnieniem!

Super! Cieszę się,że w końcu pojawiło się coś takiego na rynku! Brakowało zdecydowanie takiej książki! Dziękuję!

Poradnik dla każdej Polki w ciąży walczącej z formalnościami za Odrą. Nie pozwól, aby ten piękny czas zamienił się w chaotyczną pogoń za kolejnymi formularzami. Czym lepiej będziesz zorganizowana, tym mniej zasiłków cię ominie. Wystarczy, że przejdziesz punkt po punkcie i odznaczysz wszystkie pozycje tej checklisty, a kolejne dziewięć miesięcy spędzisz na kupowaniu słodkich ubranek i beztroskim oczekiwaniu na przybycie Twojej pociechy na świat.

Powodzenia i szczęśliwegpo rozwiązania!

Fia Foss

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to