Ciąża w Niemczech: Checklista

Fia Foss Wydawnictwo: Ridero IT Solutions poradniki dla rodziców
Ridero IT Solutions
ciąża poród Niemcy ciąża w Niemczech rodzina poradnik
poradniki dla rodziców
ciąża poród Niemcy ciąża w Niemczech rodzina poradnik

Przydatna i przejrzysta. Książka bardzo mi się podobała, gdyż posiada wiele linków czy informacji na temat dokumentacji potrzebnej w Niemczech. To straszne, że jak się człowiek spóźni z jednym formularzem to zasiłki spływają z wielomiesięcznym opóźnieniem!

Super! Cieszę się,że w końcu pojawiło się coś takiego na rynku! Brakowało zdecydowanie takiej książki! Dziękuję!

Poradnik dla każdej Polki w ciąży walczącej z formalnościami za Odrą. Nie pozwól, aby ten piękny czas zamienił się w chaotyczną pogoń za kolejnymi formularzami. Czym lepiej będziesz zorganizowana, tym mniej zasiłków cię ominie. Wystarczy, że przejdziesz punkt po punkcie i odznaczysz wszystkie pozycje tej checklisty, a kolejne dziewięć miesięcy spędzisz na kupowaniu słodkich...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

więcej mniej