Fartowny pech

Prószyński i S-ka
2019-03-07
2014-06-10
Literatura polska

Przekozacka książka! Co prawda miałam nadzieję na pewien romans, ale Rudnicka zawsze łączy ludzi w niespodziewany sposób... Dziany i Nadziany... pękałam ze śmiechu!

Bardzo zabawna i ciekawa opowieść. Czyta się z uśmiechem na ustach. Polecam

Bardzo zabawna i ciekawa opowieść. Czyta się z uśmiechem na ustach. Polecam

Świetna!

Świetna!

Ten rodzaj literatury to nie moja bajka, ale zapragnęłam czegoś lekkiego i nie wymagającego. Początkowe scenki i dialogi mnie zmierziły, czytałam jednak dalej i: albo się przyzwyczaiłam do tego stylu, albo było lepiej.
Koniec końców nawet z przyjemnością doczytałam do końca.
Kryminalna komedia pomyłek.

Koniec końców nawet z przyjemnością doczytałam do końca.
Kryminalna komedia pomyłek.

"Fartowny pech" to taka sobie lekka powieść do poczytania. Dużo humoru, ciekawych bohaterów i nieprawdopodobnych wydarzeń. Rozrywka przednia, chociaż pewnie nie pozostanie długo w pamięci 🙂

1968

Odprężajaca lektura, w sam raz na plażę lub na balkon z kolorowymi drinkami. Ubaw przedni. Polecam.

Bardzo fajna i śmieszna historia. Czytało się bardzo szybko bo książka bardzo wciąga. Idealna na poprawę humoru.
Polecam

Polecam

Zdecydowanie najgorsza ze wszystkich książek p. Olgi Rudnickiej... choć jeszcze nie wszystkie przeczytałam ;).... Infantylni bohaterowie, półświatek poznański to jakaś farsa...i o ile zawsze śmiałam się, czytając Rudnicką, tak tym nie było się z czego śmiać... Zdecydowanie nie polecam

Wszystkie książki Olgi Rudnickiej które do tej pory przeczytałam są super. Lekko się czyta, momentami uśmiać się można, fabuła ciekawa. Polecam.

Przyzwyczaiłam się sięgać po książki Olgi Rudnickiej, gdy mam ochotę na coś lekkiego i zabawnego. Tym razem się rozczarowałam. Powieść może i jest lekka, lecz przy tym płytka i nieprzekonująca. I do tego mało zabawna. Choć jeszcze w momencie gdy poznawałam głównych bohaterów, oczekiwałam czegoś więcej. Dziany, Nadziany i do tego Gianni to materiał na fajną komedię pomyłek. Ale wyszło inaczej. Choć niektóre sytuacje miały potencjał komediowy, ale raczej w wersji filmowej, opis tego nie oddaje.