Fartowny pech

Literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Komedia kryminalna

34 Link do recenzji

Jak dla mnie jest to najsłabsza książka Olgi Rudnickiej, jaką czytałam. Nie bawiłam się tak dobrze, jak przy innych pozycjach autorki.

lekka, łatwa ale czy przyjemna? pastisz na mafijny półświatek, sporo nie zawsze niezbędnych wulgaryzmów...no nie ujęła mnie za serce

No jakos tak polubiłam te babskie z poczuciem humoru kryminały.

Dobra komedia kryminalna. Gianni ze swoim pokrętnym poczuciem uczciwości, fajtłapowaty prywatny detektyw Dziany i pechowy policjant Nadziany tworzą urocze trio. Absurdalne poczucie humoru autorki i kilka kobiet z charakterkiem pomagają uzupełnić fabułę. Bawiłam się dobrze, jak zwykle przy książkach Olgi Rudnickiej.

Zabiegi okoliczności niecodzienne sytuacje oraz dobra duża dawka humoru
Polecam

Lubię styl pisania pani Olgi. Umie rozśmieszyć, zaciekawić. Jej książki są łatwe, lekkie i przyjemne. Podobnie jest w "Fartownym pechu". Sensacyjna komedia sytuacyjna, w której nie jest ważny realizm sytuacji czy bohaterów ale dobra zabawa przy czytaniu.

Na półkach: , , , , , ,

Moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Rudnickiej to powieść "Natalii 5". Poleciła mi ją koleżanka, która była zachwycona wszystkimi częściami o siostrach Sucharskich. Mi osobiście też się podobały, były wciągające i z inteligentnym humorem, a sam pomysł na fabułę był genialny.
"Fartowny pech" trochę się u mnie na półce wyleżała, zanim po nią sięgnęłam. Jest to...

Doskonala ksiazka dla kazdego, kto potrzebuje sie zrelaksowac, posmiac lub odpoczac od powazniejszej prozy.

Na półkach: , , , ,

"Fartowny pech" to zdecydowanie jedna z najzabawniejszych książek autorki, którą serdecznie polecam ;)

Autorka trzyma poziom. Z przyjemnością czytam kolejne książki

Dyskusje

1 252