Wojownicy. Nowa przepowiednia #6: Zachód słońca.

Okładka książki Wojownicy. Nowa przepowiednia #6: Zachód słońca. Erin Hunter
Okładka książki Wojownicy. Nowa przepowiednia #6: Zachód słońca.
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 12) Seria: Nowa przepowiednia fantasy, science fiction
Wojownicy (tom 12)
Nowa przepowiednia
Warriors. The New Prophecy #6: Sunset
Nowa Baśń
2019-10-02
2019-10-02
Katarzyna Krawczyk

Byłam zaskoczona zakończeniem seri drugiej wojowników. Książkę czytałam jak jakiś pociąg. Książkę przeczytałam w dwa dni.

Pierwsze 4 tomy nowej przepowiedni nie przypadły mi do gustu, ale ten tom mimo że początkowo jest nudny pokochałam go. Sam koniec jest według mnie najlepszy. Świetne zakończenie drugiej serii.

przeczytana w jeden dzień😸

przeczytana w jeden dzień😸

Świetna książka!

Świetna książka!

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Cudowne zakończenie Nowej Przepowiedni!
Polecam każdemu!!

Cudowne zakończenie Nowej Przepowiedni!
Polecam każdemu!!

Zabrakło zwiększenia napięcia na koniec serii. Ostateczne starcie zajęło zaledwie kilka ostatnich stron i wydawało się trochę nieklimatyczne. Reszta była bardzo luźna i milusia.

Genialne zakończenie Nowej Przepowiedni. Nareszcie spełniła się przepowiednia ,, Zanim nastanie pokój, poleje się krew, a jezioro spłynie czerwienią”. Jeżynowy Pazur dokonał dobrego wyboru przez zabicie Jastrzębiego Mroza i został zastępcą przywódcy. Liściasta Sadzawka pomaga uczyć uczennicę Ćmiego Skrzydła o Klanie Gwiazd a Klan Pioruna uznaje Szarą Pręgę za zmarłego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Co za dramatyczne zakończenie! Cieszę się, że Jeżynowy Pazur dokonał właściwego wyboru. Obłoczny Ogon też ^_^. Ale chyba najbardziej ucieszyłam się z niespodziewanej reinkarnacji Rozżarzonej Skóry. Tak bardzo chciała zostać w Klanie Pioruna, a teraz nie tylko ma okazję, ale jeszcze ma wszystkie łapy sprawne i może zostać wojowniczką, tak jak marzyła. Tylko Liściastej Sadzawki i Wroniego Pióra nadal żal. No i dlaczego wszyscy myślą, że Szara Pręga nie żyje?

Wspaniałe zwieńczenie "Nowej przepowiedni"

Wspaniałe zwieńczenie "Nowej przepowiedni"

• Wojownicy
  • Nie posiadam