Cisza i mrok

Piotr Grzelak Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza poezja
Warszawska Firma Wydawnicza
poezja
2018-10-22

Wydawałoby się, że w poezji wszelkie kwestie zostały już poruszone czy omówione, tymczasem z każdym tomikiem zdaję się odkrywać coś zupełnie nowego. I chociaż wiersze Piotra Grzelaka są niczym naturalne części emocjonalnej całości i budują niezwykle wyrazistą więź, tym bardziej wytrwale zaczynam doszukiwać się elementarnych, zupełnie nietuzinkowych form słownych. Poeta...

• *Kolekcja PzK*
  • Patronat
  • Warszawska Firma Wydawnicza

Dodaj cytat z książki Cisza i mrok