Kup teraz - 6 ofert w cenie od 24.10 zł do 31.40 zł

Firma Księgarska Olesiejuk
fotografia instagram media społecznościowe marketing
poradniki
fotografia instagram media społecznościowe marketing

Mało o Instagramie, więcej o fotografii i to na podstawowym poziomie. Do zainspirowania.

Na tę książkę trafiłam przypadkiem. Stwierdziłam, że nie zaszkodzi nauczyć się czegoś nowego i znalazłam tutaj ciekawe wskazówki do tego jak można inaczej spojrzeć na robienie zdjęć. Nie jestem fanką zdjęć, ale daję sobie czas na to, żeby je polubić 🤗 Mega kolorowy poradnik z przykładami instagramowych profili. A najważniejsze - w głowie zawsze coś pozostanie 😊

• Fotografia
  • Marketing