Uwikłani. Tom 2

Adriana Rak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Agata i Piotr (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
romans Uwikłani powieść obyczajowa miłość zdrada
Agata i Piotr (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
romans Uwikłani powieść obyczajowa miłość zdrada

Kontynuacja porwała mnie równie mocno jak pierwsza część.

1912

Na półkach: , , , ,

Ciężko mi oceniać tę książkę, bo z jednej strony była dość nudna, przewidywalna i irytująca a z drugiej zakończenie mnie zdziwiło, zaintrygowało bo nie tak miało być. Tyle, że oceniając całość to znużyła mnie ta opowieść, która nie wiele wnosi do życia, co więcej pewnie jutro nie będę jej pamiętać.

Lepsza niż część 1

Nigdy w życiu nie "przeleciałam" książki. Dosłownie jej nie przeczytałam. Miałam nadzieję, że po przeczytaniu 1 części coś się ruszy, jednak nic się nie podziało. Nie nie i jeszcze raz nigdy :(

Bohaterów powieści Agatę i Piotra poznaliśmy w tomie 1. Agata to dziewczyna po przejściach. Pracuje w szkolnej świetlicy.
Piotr jest bibliotekarzem, wychowuje syna i ma w życiu pod górkę, bo jego żona jest niepełnosprawna.

W pierwszej części możemy przeczytać o romansie Agaty i Piotra. Niestety nie jest to łatwa miłość. Piotr nie umie podjąć decyzji czy zostać z żoną czy...

Książkę „Uwikłani” tom II przeczytałam dzięki autorce Adrianie Rak.
To kontynuacja losów Agaty i Piotra.
W pierwszym tomie jesteśmy świadkami romansu Agaty i Piotra, żonatego mężczyzny. Dla obojga jest to prawdziwa, jedyna, szczera miłość. Jednak los bywa okrutny i na naszych bohaterów spada ogromny cios.
Drogi Piotra i Agaty rozchodzą się.
W drugim tomie przeżywamy na...

"Uwikłani tom II" to dalsze losy Agaty i Piotra z części pierwszej o tym samym tytule. Agata nie może się pogodzić z tym że Piotr wybrał życie z żoną,której nie kocha,po prostu bał się stracić syna Jasia z którym łączy go silna więź. Agata jak się dowiadujemy w pierwszej części w ostatnim rozdziale spodziewa się dziecka Piotra,w byciu młodą mamą pomaga jej przyjaciółka...

Uwikłani tom drugi to historia, która mnie jeszcze bardziej powaliła emocjonalnie niż pierwszy tom! Dramatyczne i zaskakujące zwroty akcji, które przyśpieszały bicie serca. Jednak zakończenie historii Agaty i Piotra zaskoczyła mnie totalnie! Ja się pytam dlaczego? Taki koniec to normalnie strzał w moje kruche serce.

Autorka stworzyła wzruszającą i prawdziwą do bólu...

Koniec tej książki rozwalił mnie na łopatki :( Droga autorko, poproszę o trzecią część!!

Historia hm, sama nie wiem co mam napisać .Czyta się dobrze .Fajnie opisane uczucie między dwojgiem ludzi .Ale koniec historii mnie powalił .Ciekawa historia .

• 2019
  • Chcę w prezencie