Prawictwo utracone. Biorę cię za żonę

Łukasz JuszkoAlicja Skirgajłło Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Maciek i Róża (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
prawictwo seksuolog erotyk romans miłość
Maciek i Róża (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
prawictwo seksuolog erotyk romans miłość

świetna książka. już dawno się tak nie uśmiałam.

Świetna książka. Dużo dobrego humoru. Pozytywnie pokręcona. Polecam tym którzy lubią dużo się śmiać.

Jezu dawno się tak nie usmialam jak na tek ksiazce 😂 teksty zabojcze. Sama do siebie sie śmiałam. Bardzo pozytywna ksiazka. Momentami płakałam ze śmiechu. Były również i przykre zdarzenia ale goraco polecam. Humor na pewno będzie.

Ciekawa opowieść o seksuologu, który inny doradza w sprawach łóżkowych, a sam ma z nimi problem.

Dawno nie czytałam nic bardziej infantylnego!

Dotrwałam do 200 strony i już nie mogę! Na wstępie powiem, że żałuje tych 28 zł które za nią dałam. KATASTROFA, ile można czytać, ty debilu, ty idiotko, ty stara babo w kółko to samo, to nie jest śmieszne to tylko pokazuje ubogie słownictwo autorki, jakiś przepych porównań, Alan to już na prawdę przesadzona postać a w dodatku cham i prostak, Amanda tak samo, jedynymi w...

Czy trzydziestoczteroletni przystojny, inteligentny, dobrze zbudowany, szarmancki, kulturalny, seksuolog który przyciąga kobiety jak magnez może być prawiczkiem? Szokujące ale tak jest! Maciek o którym mowa, boi się kobiet i unika jakikolwiek bliższych relacji z nimi. Udziela innym porad, a sam nie potrafi skorzystać z nich. Tylko co się takie wydarzyło w jego życiu, że...

Grafomania na wysokim poziomie! Fabuła bez sensu. Dramat.

A ja myślałam, że rzecz tyczy sie prawników, a włąściwie aplikantów i ich karier. TYmczasem spod znaku serii heartbeats wyszła pierwsza część miłosnych perypetii Naćka i Rózy. Maciej to przystojny ginekolog bez smiałości do kobiet. Jakos tak niefortunnie się zdarzyło, że mając trzydzieści lat z hakiem nadal jest prawiczkiem. jego rubaszny kuzyn Alan zamierza dopomóc mu,...

113/2020
Czytanie z serii lekkie i przyjemne. Dawno się tak nie śmiałam. Czekam na 2 tom