Raff

Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: The Vorge Crew (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
1944526994
Laurann Dohner
The Vorge Crew (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
1944526994

Miłość, przygoda i niesamowitość Dohner sprawia, że czyta się szybciutko, z zaciekawieniem i przyjemnością. Raff, który wydawał się najtwardszy i najbardziej okrutny w tym tomie pokazuje swoją wrażliwą część. Spodziewałam się lepszego rysu psychologicznego, ale pozycja jest interesująca.

Ta historia była chyba najciekawsza, dużo scen akcji, trochę romansu, szczypta erotyki i voila mamy kolejną parę ;) Na plus zachowanie Raffa w stylu "Ja Tarzan, Ty Jane. Ty moja" xD

I kolejna część. W sumie pochłonęłam przez ostatnie dni wszystkie dostępne części tej serii.
Polubiłam tą specyficzną załogę.
Raff był czymś typu wisienki na torcie. Twardy, skrzywdzony i małomówny... Ale trochę rozczarowało mnie, że gdy tylko spotkał Lili dokonała się zamiana o 180 stopni... Rozmowny, troskliwy...
Co do Lili - porwana ze statku, kupiony do pracy w...

Ktoś mógłby określić te książkę miarą glupiutkej. Ale nie ja. Sympatyczni bohaterowie, akcja oderwana od rzeczywistości a zakończenie słodkie. Potrzeby zaspokojone pora na coś trudniejszego.

• 2019
  • Fantastyka