Cokolwiek wybierzesz

Okładka książki Cokolwiek wybierzesz Jakub Szamałek
Nominacja w plebiscycie 2019
Okładka książki Cokolwiek wybierzesz
Jakub Szamałek Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Ukryta sieć (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Ukryta sieć (tom 1)
W.A.B.
2019-01-16
2019-01-16
celebryci literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo szantaż thriller wyścig z czasem
Inne

Oficjalne recenzje i

Otwarcie z klasą

Link do recenzji

1095 58 47

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem.

Kiedy zobaczyłam w Biedronce "Cokolwiek wybierzesz" Jakuba Szamałka postanowiłam ją kupić. Oczywiście fabuła z tyłu okładki obiecywała bardzo dużo dobrego.

"Cokolwiek wybierzesz" jest to historia o sławnym aktorze, który ginie w wypadku samochodowym, dziennikarce, która chce pisać prawdziwe artykuły, o przypadkowym świadku wypadku i...

Zapowiada się jak zwykły kryminał, których na rynku wydawniczym wiele ale potem jest coraz lepiej. Tak zwyczajnie wciąga. Dobrze napisane. Co najciekawsze, pomijając wątki kryminalno-sensacyjne, to Internet. Tak sobie myślę, że po przeczytaniu książki wiele osób zastanowi się czy wejść na taką a nie inną stronę, czy zamieścić cokolwiek. Tam nic nie ginie. W Internecie.

Bardzo dobra, trzyma w napięciu. Pokazuje w jaki sposób technologia może zostać wykorzystana przeciwko czytelnikowi.

Coraz bardziej jestem przekonany do polskich autorów. Naprawdę fajna i wciągająca książka

Masz prawo nie czytać tej książki.
Ale jak już otworzysz i spojrzysz. Przepadniesz.
Zostanie to wykorzystane do ostatniej strony.
Jesteś bez szans.
Julita Wójcicka na stałe wpisuje się do Twojego kalendarza.
Po zamknięciu książki zaczynasz analizowac wszelkie aplikacje na swoim telefonie.

Zastanów się.
Ja przepadłam.
Bardzo dziękuję [email protected]łek.
Już oczekuje na...

Ciekawy wątek kryminalny, rzadko spotykany w obecnych trendach. Na początku książka nudziła, jednak z czasem nabierała fajnego tempa oraz pojemności :)

Niebawem sięgnę po drugi tom, z ciekawością się przekonam czy poziom jest zachowany :)

Polecam!

Muszę przyznać, że mam ostatnio szczęście do książek. Trafiają mi się bardzo dobre. Ekscytowałam się serią o prokuratorze Jakubie Kani z IPN, podczas gdy mąż czytał inną serię i nieśmiało wyrażał się o niej dobrze, zastrzegając jednak, że nie będzie polecał, bo nie wie czy to co podoba się jemu, będzie się podobało komuś innemu itd. No, przekonująca rekomendacja to nie...

Cykl z polecenia. Z ciekawością zaczęłam i pierwszy tom był bardzo dobry. Zarówno wątek i temat ciekawie napisany , intrygujący i wciągający. Za pierwszym poszedł drugi i trzeci i... nastąpiło trochę zejście z tonu.
Ale nie zmienia to postaci rzeczy że warto przeczytać.

Rzadko sięgam po książki nowych autorów z półki literatury rozrywkowej. W końcu pozwoliłem się skusić. Solidna literatura klasy "B", w sam raz do pociągu lub na nudne wieczory.

4 237
    2 222