Paleo na słodko. Bez glutenu, bez nabiału i bez cukru. Naturalnie i ze smakiem!

Katarzyna Karus-Wysocka Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
Publicat
kuchnia przepisy kulinarne bez glutenu
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia przepisy kulinarne bez glutenu

Okładka książki Polski przewodnik PALEO. Teoria, praktyka, przepisy Katarzyna Karus-Wysocka, Iwona Wierzbicka
7,1
Polski przewod... Katarzyna Karus-Wys...

Choć nie testowałam żadnego z przepisów (jeszcze nie miałam okazji), to książka jest wybitna pod kątem przyjemności przeglądania - jakość zdjęć, stylizacja...cudo! Przepięknie wydana, przepisy pomysłowe i zaskakujące, niekoniecznie łatwe. Wykonana została tu olbrzymia praca. Gratuluję! :) Świetna pozycja na prezent dla osoby na diecie eliminacyjnej.

Książka zawiera sporo "niecodziennych" przepisów dających świetną alternatywę dla wielu niezdrowych smakołyków. Przepisy nie są łatwe i szybkie, ale warte rozpatrzenia. Warta uwagi jest też jakość grafiki w książce - wprost wybitna.

Książka Paleo na słodko jest zacznijmy od tego bogato i przepięknie ilustrowana ,zawiera oprócz teorii o diecie paleo przepisy dla osób, które na co dzień tą dietę stosują i zmierzają się z alergiami pokarmowymi oraz nietolerancjami pokarmowymi .
Ponadto sporo przepisów z pewnością przypadnie do gustu zarówno weganom jak i smakoszom lubiącym wyzwania kulinarne.
Autorka...

• Odżywianie | Kulinarne