Pobrudzone Szminką

Bianka Kunicka-Chudzikowska Wydawnictwo: STROFA poezja
STROFA
poezja
2018-01-01

Poznałam wiersze Bianki Kunickiej - Chudzikowskiej na Facebooku i regularnie śledzę jej poezję, którą zamieszcza. Dla mnie to nadzieja, że prawdziwa poezja nie umarła. Jasnorzewska - Pawlikowska, Poświatowska, Leśmian, Gałczyński, Szymborska, oni wszyscy są w jej wierszach. Dla mnie tomik wyjątkowy jak jej całe pisanie i niecierpliwie czekam na każdy kolejny. Nie tylko ja,...

Tym razem odważyłam się na wystawienie "gwiazdkowej" oceny, choć nadal daleko mi do stania się koneserem poezji. Przyznam jednak, że czytając wiersze Pani Bianki coś mnie poruszyło, coś zagrało w moim sercu, w duszy. Może wynika to z faktu, że autorką jest kobieta, która inaczej niż płeć męska przelewa na papier swoją wrażliwość, emocje, uczucia.

Wiersze zawarte w tomiku...

Piękny zbiorek wierszy.Wspaniale opracowany.Autorka w sposób niezwykle sugestywny przedstawia życie ludzkie, oraz uczucia jakimi człowiek się kieruje.
Z kobiecą intuicją i swoją niezwykłą wrażliwością opisuje świat kobiecych pragnień, marzeń, nadziei i miłości.Piękne wiersze wzruszają wspaniałymi opisami uczuć, delikatnością oraz precyzją słowa. Zbiorek godny polecenia dla...

Poywająca, pełna namiętności kobieca poezja.
Ładnie wydana, zawiera spory zbiór wierszy.
Zdecydowanie godna polecenia.

• Ulubione 📚